Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy depressziós...

Lehetséges, hogy depressziós lennék? 'tünetek' lent

Figyelt kérdés

Az elmúlt kb két hétben észrevettem, hogy elég rossz a kedvem, gyenge vagyok 'lelkileg' és úgy érzem, hogy a körülöttem lévők ezt megérzik, és rátesznek még egy lapáttal...


Ma is a 'főnököm' letolt, és e miatt ma még rosszabbul éreztem magam. Az is rátett egy lapáttal, hogy egy másik 'munkatársamat' 'istenítette', hogy ő milyen jó, stb.


Ma többször majdnem elsírtam magam, és elég nyomottnak, gyengének, szomorkásnak érzem magam.


Elég gyakran előjön a rossz kedvem, de ez a két hét előtt viszonylag jó kedvem volt, most meg eléggé padlón vagyok, és így váltakozik a kedvem.


2010. dec. 3. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Mozdulj ki, sétálj..

Keress olyan időtöltést, ami jobbá teszi a kedved.

Barátokkal menjetek ki este kicsit forraltbort, vagy puncsot inni a "karácsonyi vásárra".. Ne hagyd, hogy a rosszkedv eluralkodjon Rajtad.

Esetleg történt vmi, ami miatt lehet ez? Van párod? Esetleg az ünnepek miatt? Nekem is szokott ilyen periódusom lenni, de túl lehet élni..

2010. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Közelednek az ünnepek és ha Neked valami bánatod van, akkor ilyenkor felfokozódnak a problémák, bánatok. Próbálj szeretettel készülni az ünnepekre. Ha hosszabb ideig tart ez a hangulatváltozásod menj szakorvoshoz mielőtt komolyabb baj lenne.
2010. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pontosan nem emlékszem, hogy mi miatt lett rossz kedvem. Nincsen párom.
2010. dec. 3. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el ismerkedni, flörtölgetni, ha máshol nem, akkor először a neten, engem az is feldob, ha egy új emberrel megismerkedek neten, még ha találka nem is lesz belőle.
2010. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tetris ***** válasza:
Olyan ember nincs, akinek ne lettek volna még depressziós időszakai. Erre rátesz, hogy korán sötétedik, pocsék az idő, jönnek az ünneppel kapcsolatos kiadások, esetleg környékez valami influenza-szerűség. Ettől még nem vagy beteg, csak lehangolt. CCsatlakozom az előttem szólókhoz. Menj moziba, vásárolj, olvass, ülj be a haverokkal a kricsimibe, stb... Tessék összeszedni magad!
2010. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nemed, korod?


lehet, hogy ez csak depresszív állapot, vmi miatt.

ne aggódj, lehet hogy elmlik

írhatsz privit, ha szeretnél :)

2010. dec. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!