Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Undorodom a lábfejektől, ez...

Undorodom a lábfejektől, ez normális?

Figyelt kérdés
de nem kicsit... főleg a férfi lábfejektől, bár a nőiket sem kedvelem... Jólvan tudom hogy viccesnek hangzik de totál romboló... szexnél is, ha a párom levetkőzik is meglátom a lábfejét és a lábujjait visszadob a kedvemen...:S ez valami fóbia? létezik ilyen?
2010. nov. 14. 20:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
55%
te hülye vagy gecc én imádom a női lábakat :D
2010. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
54%
Nem értelek... Mindenkinek van lába,(jó esetben) és ha nem lenne a pasidnak lába, az jó lenne? Akkor mi lenne? Olyan mint bármelyik másik testrész...
2010. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%
A büdösektől én is.
2010. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
83%
De hát mindenkinek büdös a lába.A kifestett körmü pláza cicának is.Annak még csak igazán a műanyag 20 centis sarkú topánkákban.
2010. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

dehogy nem erről van szó:D legyen lbáa persze

csak vmiért taszít... a talp nem azzal nincs bajom, csak a lábfej meg a lábujjak:D tudom hyg abnormális...

egyébként aki üzente hogy tőlem undorodik, hát ez is egy álláspont, mindenesetre hidd el nem hisztiből csinálom és engem is zavar a dolog

2010. nov. 14. 21:23
 16/27 anonim válasza:
100%
én nem undorodok a lábaktól...de van egy oylanom,h férfi kezet fekete kesztűbyne és feket zokniban férfi lábat imádom:D beindító,na szted én normális vagyok?? meg az tetszik,h a fiúknak eres a keze..xD
2010. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, ha nem okoz hosszútűvon gondot...

Amúgy: én imádom az ellenkező nem lábait. Ha te undorodsz tőlük, legalább meghagyod nekem őket!:D

2010. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
miért az egy tök kivitelezhető fétis, ha neked ez tetszik:D nekem is vannak dolgok amik felizgatnak :DD
2010. nov. 14. 21:33
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagy? És hogy állsz a saját lábfejeddel? Azt sem szereted?


Mondjuk természetesnek nem mondanám, ha valaki egy bizonyos testrésztől egyenesen undorodik.

2010. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
nő vagyok.. a sajátom annyira nem undorít, egész normális lábfejem van ahoz képest... de azt sem szeretem
2010. nov. 14. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!