Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a haverom hallja a hangokat...

Ha a haverom hallja a hangokat de tud róla az skizofrénia ?

Figyelt kérdés
Van egy haverom úgymond “haverom”.. aki már rég óta mondja, hogy hallja a hangokat és másoknak a hangját, haveroknak és idegeneknek is.. és mondta elvileg mindenkinek vannak hangok de őt idegesítik ezek a hangok, mert mondják, hogy pancser, és kislány vagy meg ilyenek.. amúgy lehet skizofrén? Sokszor mondta úgy érzi két személyisége van meg ilyeneket is mondott.. de aki skizofrén az nem úgy van, hogy nincs betegségtudata? Nem tudom miért teszem fel ezt a kérdést gyakorin, mert meg szüntettem ezzel a “haverral” a kapcsolatot, mert nagyon lehúzott és kezdtem félni, hogy én is olyanná válok vagy lesz valami ilyesmi velem is addig mondja ezeket… de valahogy muszáj meg kérdeznem, hogy skizofrén lehet ? Igazából nem is kellene érdekeljen de valahogy még is kíváncsi vagyok
tegnap 13:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat úgy értettem a túlzott gondolkodást, hogy hangsúlyosabb belső hang, ilyen mindenkinek van, csak nem mindenkinél ugyanolyan hangsúlyos.
tegnap 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Lelkiismeretes olyan mint en, es en is durvan lelkiismeretes vagyok es meg szokta mondani vagyis mondta azt orokke, hogy azt hiszi masok bele latnak a gondolataiba es inkabb ritkan megy ki a hazbol
tegnap 21:30
 13/13 A kérdező kommentje:
Azt olvastam a skizofren nincs tudatanal hogy beteg es ilyesmi nagyon nagyon ritkanha tudja hogy skizofren
tegnap 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!