Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor depressziósok vagytok...

Mikor depressziósok vagytok ti se olvassátok el, ha írnak nektek?

Figyelt kérdés

Most arra gondolok, hogy Messengeren vagy más üzenetküldőben látod, hogy írták neked többen, de annyira tompa vagy, annyira nincs erőd, hogy még se nyitod ki meg mit küldött. Mert nekem sajnos szokásom ez, elejében még idegesít, hogy ott feketéllik fent, de aztán úgy elengedem.

Ezt amúgy más súlyos depresszióval küzdőtől is tapasztaltam már. Volt olyan ismerősöm, aki három hónapig nem nyitotta meg, amiket írtam neki, aztán is csak akkor, mert felhívtam. Én ilyen sokáig -már három hónapig- nem szoktam várni.



tegnap 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos szoktam pedig megfogadtam,hogy erről leszokok,mert így lehet nagyon könnyen elveszíteni az embereket,de a múlthéten is "eltűntem" 3 napra. Egyszerűen nincs erőm válaszolni és ha ezt elmondom valakinek,akkor azt mondják lusta vagyok vagy csak simán nem érdekel a másik pedig ez nem igaz.
tegnap 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Jellemző tünet
tegnap 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1! Csak három nap? Akkor te még tele vagy energiával.

Nekem szerencsére olyan barátaim vannak, akik megértik az eltűnéseimet. Persze köztük is van több depresszióra hajlamos, szóval kölcsönös a dolog.

tegnap 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én emailt nem olvastam olyan sokáig, hogy még a fiók is törlődött. Most sincs kedvem levelezni.
tegnap 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Érdekes ez, mert bevallom én alig várom, hogy írjanak/keressenek.
ma 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5 nekem többfajta depressziom is volt már

A klinikaiban attól is rosszul vagyok, ha máshoz jönnek itthon és csorog a kaputelefon

Mivel hajat sem mostam volt hogy 2 hónapig, így semmi sem érdekel

Ha írnak, ha nem, sőt van hogy pont rosszul is vagyok tőle.

Csak fekszem egész nap


Szorongasos depressziós időszakban, mikor pont hogy a magánytól voltam rosszul és kaptam panikrohamot, akkor egy 5 percre fel tudott dobni, ha a 100. pasi is irt valami hülyeséget.

ma 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!