Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Etikai kivizsgálás kérelmezése...

Etikai kivizsgálás kérelmezése ártalmas pszichológus irányába?

Figyelt kérdés

Mármint kicsit utána néztem, hogy csak azt lehet jelenteni aki kamarai tag. De hol tudom ellenőrizni hogy x vagy y benne van azokban a kamarákban, ahol jelenteni lehet ilyen esetet?


Amúgy ha valaki nem regisztrált be akkor nincs is kb az illetőn semmilyen kontroll vagy szabályozás itthon? Azért ez is picit para hogy így mennek itthon a dolgok de nyilván ez csepp a tengerben csak megelepett



okt. 21. 04:36
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Ugy tudod ellenorizni pl ha kersz szamlat. Ha barmilyen modon vagy kozvetlen azt mondja "nincs szamla" vagy "nem tudok" akkor ott kapzsisag van, adozast elkerulve. velem tortent ilyen. vagyis... Elegge sejtettem mert erosen alacsony aron volt a terapia, ami igazabol jo volt csak elkuldott a vegen. Pedig lattam valakit hogy 8 evig jar egy terapeutahoz. Nekem meg az allam lecsuszott a wc-be, hogy ilyen hogy lehet. Volt egy masik pszicohlogusom o maga kerte, hogy szamlat kerek-e.
okt. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Pszichológusi kamara nincsen, csak Magyar Pszichológiai Társaság.

Nincs ilyen tekintetben lehetőség etikai kivizsgálásra.


Az 1# hozzászóló pedig teljesen vak vágányon van, mert a vállalkozás és adózási kérdéseknek semmi köze a szakmaisághoz és az etikai kérdésekhez

okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#2 A klinikai szakpszichológusok MOK tagok lehetnek.
okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!