Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki találkozott már hasonló...

Valaki találkozott már hasonló esettel?

Figyelt kérdés
Sajnos a párom drogozott az elmúlt 1 évben elgég sűrven, és megkattant tőlle. Behallucinálta hogy én drogozok meg a családja, és ellenségek lettünk a számára. Hangokat is hallott a fejében, voltunk orvosnál antipszichotikumot kapott, jó is volt míg szedte, de már nem hajlandó visszajönni az orvosnál, mert Ő nem akar gyógyszert szedni. Azóta újra furán viselkedik, furán néz meg folyton követ, meg idegbeteg, szerintem azért nem mondja hogy miket képzel be hogy ne szedjen gyógyszert, mert megvan győződve hogy, vele minden rendben van. Szerintetek megéri folytatnom a megmentését, visszahozni őt az életbe, hiába nem akarja, vagy ne küzdjek vele? 34 éves. Köszönöm előre is a válaszokat.

#Drog okozta zavarodottság
ma 08:24
 1/1 anonim ***** válasza:

4 éve pont egy ilyen kapcsolattól szabadultam meg. Csak annyi különbséggel, hogy előttem 8 évig drogozott. Ő is ugyanúgy be volt kattanva, beképzelte, hogy én megcsalom az egyik ismerősével, teszem hozzá mai napig azt se tudom kicsoda az, hangokat is hallott meg ilyenek. Másfél évig tűrtem el, hogy folyamatosan megalázott. Az utolsó csepp az volt mikor már kezet emelt rám.


Az a baj ezzel, ha ő nem akarja, hogy segíts neki ott nem sok mindent tehetsz. Persze megpróbálhatod, hátha meg tudod törni, de erre nem sok esélyt látok sajnos az én példámból kiindulva.😕

ma 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!