Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire károsak ezek a...

Mennyire károsak ezek a gyógyszerek amiket rendszeresen szedek?

Figyelt kérdés
Sajnos az orvosok nem tudnak kigyógyítani depresszióból, szorongásból. Bármit teszek nem sikerült. Rendszeresen szedek frontint de csak keveset napi 1-2. És rendszeres deadalont is szedek mert majdnem mindennap van hányingerem. Orvosok mindent rendben találnak mindig tehát nem tudom mi okozza szerintem pszihesen van. És meg algoflexet is sokat szedek mert faj mindenem sokszor. Kész roncs vagyok de az orvosok semmit se találnak. Ezeket rendszeresen szedem. Ha nem veszek be semmit akkor is egy hónapban 1x2x megiszom egy üveg whiskyt 2 deciset. Sajnos nem bírom az életet nem gyógyulok már meg soha szerintem.Szenvedés az életem lelkileg testileg a végét várom csak.Mennyire teszem tönkre vajon ezzel a szervezetem?
ma 15:01
 1/10 Hova gondolsz ***** válasza:
100%

A Frontin az eléggé káros, én Xanaxot szedek, ezek tulajdonképpen "testvérek". És mivel régóta szedem, megkérdezték egy hasi ultrahang alkalmával, hogy ne haragudjak, de mennyit iszom? Kérdeztem, hogy Xanaxra inni? Erre az volt a válasz, hogy ja, Xanax, akkor nem kérdezett semmit.

Hányingerre próbálj inkább B6 vitamint, de a legolcsóbb, Egis által gyártott fajtát, nekem is az vált be. A Deadelon az álmosít.

ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hova gondolsz ***** válasza:

Hamarabb elment, mert javítani akartam a Deadelont Daedalonra:), a másik, hogy a B6 vitamin sokkal olcsóbb, főleg az a fajta, amit írtam. Fájdalomra meg a szintén olcsóbb Panalgorin vált be. Mondjuk nekem fejfájásra kell.

[link]

Biztos, hogy pszichésen lehet, mert írod, hogy minden más leleted rendben.

ma 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a b6 az nem hat egyáltalán . Deadalon általában csak éjszaka veszek be mert akkor lesz hányingerem sokszor így meg jó is mert jót alszom tőle . Engem csak az érdekelne hogy hogy ez a kombináció amit szinte rendszeresen szedek mennyire káros a szervezetre. Ultrahangon is minden rendben volt nálam .
ma 15:54
 4/10 Hova gondolsz ***** válasza:

Ha éjszakára szeded, akkor oké.

Hát figyelj, most még minden oké, de hosszú távon lehetnek gondok pl. a májaddal.

A hányingeredre mit mondanak az orvosok? Pajzsmirigy vizsgálaton voltál?

ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Éjszaka hányinger? Savra nem gondoltál? Ilyen állapotban a sav is sok szokott lenni, ami hányingert okoz. Nem kellene Deadelont szedned minden nap és a fájdalomcsillapító is egy idő után rebound hatást vált ki. Nem vagy egyedül, se a szorongásomat, se a fizikai tüneteit nem tudták kezelni, marad a nyugtató mini adgaban, de így sem vagyok teljesen jól.
ma 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A vese és májfunkciót érdemes szerintem nézetni időnként.A piát felejtsd el.Próbálj szigorú napirend szerint egészségesen élni.Sport,egészséges ételek.Ezek segítségedre lehetnek,főleg,tegyük fel ha a depressziód valamilyen fizikai eredetü eltérés miatt van-sajnos ilyen is létezik.
ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Amúgy hormonális és anyagcsere betegségekhez is társulhat depresszió.Lehet érdemes lenne ilyen irányban is alapos kivizsgálást csináltatni.
ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha hormonálisan szertenék vizsgálatot hova forduljak? Háziorvosom nem alapos egyaltalan.
ma 17:00
 9/10 A kérdező kommentje:
Minden vizsgálat eddig jó. Nincs refluxom se pajzsmirigybetegségem. A vérképem is tökéletes.
ma 17:03
 10/10 anonim ***** válasza:
En a béres B6ot szedem, nekem bevállt hányingerre. Neked is ajanlim inkább ezt
ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!