Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » En csak boldog akartam lenni,...

En csak boldog akartam lenni, másokat azzá tettem, en csak bántást kapok az élettől. Ezt már nem akarom. Szegény gyerekeim. Miert vagyok ilyen szörnyű?

Figyelt kérdés

Semmi mast nem akartam, csak, hogy engem is szeressenek. Bántalmazptt gyerekkor után mindenkivel jó voltam, mindenkivel megosztottam mindenem, boldoggá tettem mindenkit. De csak addig voltam jó. Én senkinrk nem vagyok a legfontosabb. Mármint felnötteknek. Nincs egy itthon élő férjem, any folyton bánt szavakkal, mindenki jobb nálam számára. Barátnőm messze, de szerelmes, most nem jut rám.idő. nincs senkim. Gyerekeim igen. Kamaszok. Rájuk nem akarok akaszkodni. Fáj az élet. Járok pszichológushoz, de myilvám mivel ő megértett es kedvesen állt hozzám, megszerettem. Es ez így nem jó. Hisz neki csak egy munka vagyok. Nekem ő a minden..es ez szörnyű nekem.

En csak boldog akartam lenni..... Es senki nincs aki mwgkérdezze én hogy vagyok.😪😪😪😪

Amikor mélyen voltam is megembereltem magam és segítettem. Rajtam senki. De már nem is kell.😪😪😪

Ezt csak úgy kiírtam


ma 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Idővel jobb lesz a pszichológus segítségével. Addig meg ne azon agyalj folyton, hogy ki szeret, hanem csinálj minél több olyan dolgot, amit szeretsz, ami örömöt okoz, keress új hobbikat, járj el el új társaságokba, kapcsolódj ki! Csak szimplán próbálj olyan dolgokat találni, amiket élvezel.
ma 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Hogy vagy?

ma 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyerekek is tudnak szeretni, ha megfelelően állsz hozzájuk. De neked inkább barátokra van szükséged. Nem egyszerű, tudom jól, nekem se megy egykönnyen, de nem szabad feadni, különben elszalasztod a lehetőséget amikor ott van előtted. Egyébként hogy vagy? Remélem valamennyire jobban.
ma 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!