Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A következő embertípusokat...

A következő embertípusokat nem kedvelem: nők, alfahímek, üzletemberek. Hogyan érjem el, hogy ne okozzon ez dühöt?

Figyelt kérdés

Biztosan sokan azt gondolnák, hogy irigység miatt érzek így, holott inkább a jellemük, értékrendjük miatt.

Hogy terelhetném el a figyelmem teljesen róluk, ha mindennap keresztbe tesznek nekem?

Ráadásul fajunk szaporodási jogát is ők bitorolják.


ma 11:28
1 2
 1/17 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Szerintem egy pszichológus sokat segíthetne.
ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Mojjo ***** válasza:
100%
Az nagyon dícséretes és pozitív, hogy gondolkozol azon, hogy hogyan tudnád kezelni magadban ezt a dolgot. Ezen a ponton szerintem még tényleg segíthet, amit az egyes írt. Jobb nem hiszem, hogy nagyon létezne.
ma 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1,2


És hogyan oldaná ezt meg egy pszichológus a nézetetekben?

ma 11:41
 4/17 A kérdező kommentje:

“ha mindennap keresztbe tesznek nekem?


Ugyanakkor ezt is írtam, tehát az ember megélhetésébe is simán, gond nélkül belegázolnak ha kell, vagy ha simán csak viccesnek találják.

ma 11:42
 5/17 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Mivel személy szerint egy embert sem ismerek, akivel az általad felvázolt emberek úgy viselkednének, mint saját belátásod szerint veled, így számomra kétséges, hogy valós félelemről van szó, vagy kitaláltról.

Amennyiben kitaláltról, úgy egy pszichológus hosszú beszélgetésekkel ráébreszthet arra, hogy a fenyegetésed nem valós.

(Az én keresetemre, életemre nincsenek ilyen befolyással ezek az emberek, és az általam ismert emberekre sem, így gyanítom inkább kitalált a félelmed és nem valós)

ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Mojjo ***** válasza:
100%
Egyrészt teljesen egyetértek az előttem szólóval, viszont egy lépéssel tovább mennék. Nem feltétlenül feladatunk itt, ezen kérdés alatt kideríteni, vagy boncolgatni, hogy valós-e a tapasztalatod, vagy sem. A pszichológus mindkét esetben az egyetlen járható út szerintem. Amennyiben valós, úgy pl ugyan az embereket és az emberiséget nem fogja tudni megváltoztatni, de erre sehogy máshogy nincs is mód. Viszont te a dühödet szeretnéd kezelni. És azt, hogy valamilyen dühöt hogyan tudsz magadban kezelni, hogy ne téged mérgezzen az a düh azután, azt a pszichológus tudja megtanítani neked. Erre ő a megfelelő szakember.
ma 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
KutYA vagy MAcska-párti vagy?.
ma 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A gyerekekkel hogy állsz?
ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A pékeket is utálod, ők is dühítenek?
ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

8


A gyerekekkel nincs baj amíg picik. A tini korúaktól viszont rettegek. Elképesztően kegyetlenek.

ma 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!