Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezeket hogyan kezeljem? Ez...

Ezeket hogyan kezeljem? Ez mentális probléma?

Figyelt kérdés

Van egy ember akivel régen nagyon jóban voltam, majd valami megmagyarázhatatlan dolog miatt elkezdtem csodálni. Barátok voltunk, de egy idő után már nem tudtam önmagam adni, minden áron megakartam felelni neki. Teljesen beleszerettem, elváltam miatta, aztán nem lett semmi végül. Teljesen kizártam az életemből mert mérgező volt. Igazából mindig csak megalázott. Pl.: reggel mindig én írtam neki, mindig én kerestem, mindenki előtt leoltott, kritizált stb.

Ahogy mondom, egy ideje nem beszélünk, sokkal jobban is vagyok. Ha néha találkozunk váltunk pár szót, de nagyon minimum szinten. Már nem osztunk meg egymással semmit.

Ő a semmiből azonban néha elkezd kritizálni, mintha élvezné, hogy bánt.

Pl ha megtudja, hogy voltam valahol, akkor kb 2 hét múlva találkozunk és mondja, hogy nem is tudtam, hogy te ilyen helyekre jársz. Mikor megkérdezem, hogy honnan tudja, akkor " egyik haverom küldte, hogy ,, még hogy nem gáz a haverod, aki ilyen helyekre megy blabla". Én közlöm, hogy szerintem nem gáz, mire ő, oké nem mondok semmit..

Én nem is akarok neki mesélni semmiről, de mindig megtalál. Ami a nagyobb baj, hogy valamiért ez engem nagyon rosszul érint.

Az egész napom tönkre megy, igazat adok neki, elgondolkodok rajta, hogy tényleg gáz. Régebben ezeket a dolgokat ki is iktattam , nem foglalkoztam a hobbimmal, mert szerinte gáz.

33 éves férfi vagyok.

Miert vagyok ilyen ? És ő miért ilyen?


ma 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő vagy. Valószínűleg rosszul bántak veled a szüleid. Ez kezelhető. Remélem, gyereket nem hagytál ott a pszichopata miatt.
ma 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem. Semmi mást sem. Üresen jöttem el, minden pénzem, vagyonom ott hagytam a volt feleségemnél. Közöltem is a válásom okát.
ma 09:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor jó, ha gyereket nem hagytál ott. A pénzedet szerintem nem kellett volna ott hagynod, de mindegy. Egy jó sématerapeuta kéne neked szerintem.
ma 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A pénzemet is azért hagytam ott, mert tudom, hogy az én hibám a valas.
ma 10:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendes tőled, de magadra is gondolni kell.
ma 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez a része már rendeződött, azóta párkapcsolatom is lett és figyelek is magamra. Pont ezért zártam őt is ki, mármint ezt a másik nőt.

Régen minden pillanatom erről szólt. Beleértve a házasságom is.

Ha a volt feleségem akart valahova menni, akkor nem mentem, csak mert gáznak tartottam. Mondanom sem kell, a másik nő miatt, mivel ő annak tartotta.

Ha még is, akkor bíztam benne, hogy nem derül ki. Ha kiderült akkor hazudtam, hogy nem voltam ott, szóval ilyen szinten ment.

ma 10:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!