Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Váltani munkahelyet egy olyan...

Váltani munkahelyet egy olyan létrejöhetetlen románc miatt, ami rányomja a mindennapokra a pecsétet?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az egyik kollégámba. Ez nem rajongás, hanem szerelem, és ha nem is a szerelem része, de a vonzalom erősen viszonzott. Ő egy házas, 43 éves férfi, 2 gyerekkel. Én 27 éves szingli nő vagyok.


Sosem akartak és nem is állt szándékomban házas emberrel kezdeni, de túl közel kerültünk egymáshoz. Csókolóztunk, más nem történt. Ő megkért, hogy legyek vele. (Burkoltan legyek a szeretője) Én pedig azt mondtam neki, hogy nem tudok és nem is akarok olyannal lenni, akit otthon a család vár. Azt is elmondta, hogy ő meg csak biztosért cserébe zárná le a jelenlegi kapcsolatát. Ezek szerint engem nem tart biztosnak.


Így nem mentem bele a románcba, de borzasztó nap mint nap látni, vágyni rá, főleg, hogy ő úgy tesz, mintha minden rendben lenne. Közben meg nincs otthon nála rendben semmi, folyamatosan azt mondja, hogy kihalt a tűz, velem meg olyan jó lenni. De ha olyan jó velem, és otthon amúgy is kihalt a tűz, akkor miért nem zárja le azt a kapcsolatát? Én nem vagyok hajlandó B terv lenni.


Már azon gondolkozok, hogy munkahelyet váltok. Pedig nagyon szeretem a jelenlegi pozíciómat, jól is fizet. Nem tudom, hogy találnék-e hasonlót, mivel kisvárosban élek, kevés lehetőséggel.

Az viszont kikészít, hogy nem tudom őt kiverni a fejemből. Meggátol minden továbblépésben, mert képtelen vagyok más férfit látni. Nagyon beleszerettem. Csak a szenvedést érzem, amiért nem lehet teljesen csak az enyém, egy kis része viszont nem kell, annál többre tartom magamat.


ma 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Sose lesz teljesen a tiéd. Te nem látsz most a rózsaszín ködtől. De nem te lennél az első, akire tíz évnyi szeretői státusz vár, egy ilyen idítással.

Kialudt a tűz? Na ne. Hát ez a semminél is kevesebb a fickótól. Vigyázz nagyon magadra! Fiatal vagy, ennél sokkal többet, jobbat, őszintébbet érdemelsz.

ma 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 IgaziÚriember ***** válasza:
40%
Nem munkahelyet kell váltani hanem másik kant szerezni.
ma 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 van más gond is otthon az elmondása alapján, nem igazán értik meg egymást, csak most igyekezetemben ezt írtam le. Mert ezt is mondta.

Azt is mondta a gyerekeit nagyon szereti, és miattuk is félve lép.

ma 01:16
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 Amíg minden nap látom nem érzem magamat képesnek rá. Nem tud más érdekelni.


Viszont ez tényleg egy kisváros, máshol is simán összefutunk. Van, hogy a boltban találkozunk, úgy, hogy 2 gyerek és a feleség az oldalán. Akkor meg elfojtani mindent és csak hidegen üdvözölni, mintha csak munkatárs lenne, az rossz. Az fáj, hogy ő közölte, hogy akar engem meg engem tart a “megmentőjének”, és hogy milyen jó velem lenni, beszélni velem, de közben nem képes ezt felvállalni otthon.


De ha nem naponta látnám, csak időnként futnék bele, talán könnyebb lenne.

ma 01:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Költözz el. Valóban jobb munkahelyet váltani ilyen helyzetben. Ha a települést is elhagyod, sokkal ritkábban találkoznátok. Pár év alatt megnyugodnál.
ma 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jesszusom, nincs új a nap alatt...

Tényeket közlök:

10-ből 9 ezekkel a dumákkal jön, zöme kamu, a becserkészés része.

Ha eljutottál a csókig, tovább is elfogsz.

A csillagot lefogja ígérni az égről, de mindig lesz valami, ami miatt még mindig nem tud válni.

Mivel kisváros, idővel ki fog pattani, Te leszel a falu k.ja, aki után köpnek egyet, mert sajnos nem fogsz jól kijönni belőle... stb

Tanácsom: méltóság!!

És ne költözz sehova, ha az ember minden "félresiklott" érzése, kapcsolata miatt költözne, jól néznénk ki.

Vegyél erőt magadon, ébredj fel ebből a delíriumból és koptasd le! Amig a méltóságod nem csorbult.

ma 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!