Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? nem tudom használn...

Mit tegyek? nem tudom használni az agyamat

Figyelt kérdés
Körülbelül több hónapja ért egy trauma elég erős trauma volt ami az egész életemet megváltoztatta egyszerűen nem tudom használni az agyamat borzasztó nehezen gondolkozok az információ feldolgozás is sokkal nehezebb trauma előtt teljesen rendben volt minden vajon köze lehet ennek egy korkép hez ? Ezen kívül vannak meg elég érdekes dolgok nehezemre esik koncentrálni ugye mint írtam a gondolkodás is nagyon nehéz öröm képességemet is elvesztettem mintha több hónapja depressziós lennék azt se érzem hogy éhes vagyok mintha az erzelmeimmel történt volna valami érdemes szakemberhez fordulni ? Válaszotokat előre is köszi

ma 02:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen trauma ért? Fejsérülés vagy lelki, mert egyáltalán nem derül ki a kérdésből.
ma 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!