Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet legcélszerűbben...

Hogyan lehet legcélszerűbben csökkenteni a kepernyőidőt?

Figyelt kérdés

Utóbbi egy évben eléggé ráfüggtem a telefonra viszem magammal folyamatosan mindenhova, egyre több alkalmazást nézek

Érzem nagyon nincs rám jó hatással de mégsem tudom csak úgy lerakni vagy max 1-2 hétig, de utána megint sokat használom


okt. 8. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valami app, ami letiltja a telefonodon a netet? Persze ki lehet kapcsolni, de embereld meg magad. Sportolj, legyen hobbid, az eltereli a figyelmed.
okt. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen kikapcsolod a netet meg korlátozod, az nem jó, mert visszaállítod akármikor, ha hiányod van. Anno én úgy oldottam meg, hogy vettem egy nyomógombos telefont és az okostelefont otthon hagytam. Nagyon rossz volt az első hét, de aztán megszoktam, fél évig nem is hiányzott a net útközben meg semmilyen app. Utána sajnos vissza kellett térnem rá, mert a meló miatt kellett a messenger meg email, de szerintem az a legjobb, ha nincs nálad a teló.
okt. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1 Elvileg alkalmazásokra tudok tenni idő korlátot, hogy mondjuk 1 óra múlva szóljon hogy letelt az idő

2 Mondjuk ez nem rossz ötlet, bár most elsőre nehéz elképzelni de tényleg nem tudom sokszor magam kontrolálni, úgyhogy lehet beszerzek egy nyomógombost. Mert szerintem emiatt is vagyok sokszor lehangolt

okt. 9. 09:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!