Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Órák óta fáj, szúr a mellkasom...

Órák óta fáj, szúr a mellkasom? Csak pánikbetegség lehet?

Figyelt kérdés

Pár órája kezdődőtt, hogy evés közben hirtelen rosszul lettem és elkezdett szúrni jobb oldalon a mellkasom. Azóta se javult és ennyire tartós fájdalmam még sose volt

Okozhatja pánikbetegség ezt is? Mostanában egyre többször van pánikrohamom, így tudom mivel jár, vettem be Xanaxot is viszont a fájdalom más legalább másfél órája fennáll és nem akar enyhülni.



okt. 6. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A pánikroham azért nem tart órákig. Lehet, hogy csak a levegő szorult be, vagy egy ideg csípődött be. De inkább menj be a sürgősségire, biztos, ami biztos, nehogy szív-eredetű legyen.
okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt?
okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hívd fel a 1830-at.
okt. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lefeküdtem aludni, reggelre már csak azt kicsi nyomást érezten a mellkasomon, azóta is de egyáltalán nem vészes már. Közben nagyon gyengének érzem magam és köhög is picit, úgyhogy valószínűleg elkaptam valamit.
okt. 7. 11:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött évekig húztam azzal hogy ez csak pánik, tavaly mikor már iszonyat felcsesződtem el mentem dokihoz aki vett vért stb, beutalt 3 helyre kivizsgálásra.. kiderült koszorúérszűkűletem van. Igaz más tüneteim is voltak (magas pulzus, rendszertelen szívverés, eszméletvesztés 3x, szédülés, remegés, izzadás& hidegrázás stb..) most jelenleg gyógyszerezek... jobbulást mindenkinek akinek akármilye is van
okt. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!