Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől vannak valakinek öngyilk...

Mitől vannak valakinek öngyilkossági hajlamai?

Figyelt kérdés

Én tényleg nem értem már. Nem mutatok depressziós jeleket, mégis mikor meglátok egy sniccert elkap a sirógörcs,h vagdosni akarom magam, de nem tudom mitől. Vagy legútobb valakitől kaptam beföttes gumit és azt csattogtattam a csuklomon, de az nem segitett azon h vagdossam magam.


A munkahelyen a kartonok elvágták úgy a csuklóm,mintha én csináltam volna sniccerrel és nagyon kínos volt, úgy mutatkozni szóval fix nem a feltünösködés miatt csinálnám.


Van élet célom, egy jó párkapcsolatom, szóval jó az életem szerintem. Még is halál vágyam van.


ma 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ma az embereket számos területről ingerek érik. Olyan is, ami az emberi idegrendszer számára egyszerre feldolgozhatatlan, ezért sokan frusztráltak. A frusztráció azt jelenti, hogy nincs kielégítve egy vágyad, egy természetes ösztönöd. Minden ezzel járó ,,feszültség", úm. diszkomfort érzet betegséget okoz az embereknél. De a legfőbb ok, hogy az agyban az úgynevezett kortizol hormon felszabadul. Ha a distressz hormonok túlsúlyban vannak, az ember nyugtalan, ideges, rosszat álmodik éjjel, csökken a nemi vágya és hülyeségeket gondol. Erre nem kell gyógyszert szedni, nem kell dokihoz járni. Egyszerűen le kell vezetni a feszkót szexszel, sporttal, mást csinálni, ami megnyugtat. :) A tapétavágó pedig amúgy meg a festők és az asztalosok szerszáma.
ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam stresszesnek...
ma 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!