Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék azon valamennyire...

Hogy tudnék azon valamennyire felülkerekedni, hogy ne vegyek fel szinte mindent, más hülyesegeit?

Figyelt kérdés
Magamon kellene változtatni, mivel az emberek nem fognak. Szerintem sokszor jogos is, hogy nem tetszenek másoktól dolgok, ami egy szintig oké is, de az, hogy gyotornek ezek a dolgok utána, nem tudok aludni, annyira felzaklatotta tesz, hogy nem bírok lenyugodni 1-2 napig. Aztán megint történik persze valami, és kezdődik az egész előről.
ma 07:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Két szerzetes - egy öreg és egy fiatal - a kolostorba tart. Egy megáradt folyón kell átkelniük. A folyó partján egy fiatal nő áll, micsoda veszély, kísértés egy cölibátusban élő embernek.

Az öreg szerzetes elfordítja a fejét, tudomásul sem veszi a nő jelenlétét. A fiatal egyszerűen odamegy, a nyakába veszi a lányt és átviszi a folyón.

Ezután a két szerzetes szótlanul gyalogol tovább. Már sokáig mennek, amikor végül az öreg nem bírja tovább, kifakad, megfeddi a fiatalt, hogy miért tett ilyet, nem szabad, a fogadalom tiltja.

A fiatal így szólt:

- De hiszen én letettem a lányt a folyó túlpartján. Te miért cipeled még mindig?

ma 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!