Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudok tenni ha antiszociál...

Mit tudok tenni ha antiszociális vagyok az anyámnak hála?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy én vagyok a legkisebb testvér a családba és lány. A legfiatalabb bátyám is 10 évvel idősebb tőlem. Szóval úgy nőttem fel hogy mindig egyedül voltam mert már a testvéreim felnőttek voltak. Utánna pedig az iskolába bantalmaztak is az osztálytarsaim akik roma lányok voltak (nem bántasbol írtam a ezt a szót) szóval ez ment 10 évig kB. És azért nem lett vége a dolognak mert a tanárok sem mertek szólni nekik mert a városunkban 80% roma és nem a normális fajtából. (itt sem bántás. Ismerek nem egy normális barátságos romát) szóval már eleve depressziós voltam több éven keresztül de amikor kiderult, akkor anyám nem engedett orvoshoz azzal hogy ' mit fognak mondani a szomszédok' ezután ahogy nőttem anyám nem engedett sehova. Még akkor is könyörögni kellett neki ha az egyik bátyámnal akartam aludni és az unokaocsemmel és z unokahugommal akartam lenni. De se buli, se barátok, és akár milyen dolgot mentem intézni és busszal mentem akkor már veszekedett velem hogy csavargok és semmire kellő vagyok mert nem otthon vagyok. Amikor dolgozok akkor óránként rám ír hogy mit csinálok. Szóval mit kellene tennem? Ti hallottatok már hasonló esetet?

23/l



#depresszió #antiszociális #Anyaproblémák
ma 21:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!