Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy pocsékul érzem...

Normális, hogy pocsékul érzem magam amíg én itt vagyok pszichiátrián más meg éli az életet, én meg itt rohadok?

Figyelt kérdés
3 hétig itt kell lennem

ma 14:32
 1/8 Gabi bácsi ***** válasza:
49%
A pszihiátrián nem rohadsz, hanem gyógyulsz. Ha így éled meg, akkor nem érdemled meg a segítséget.
ma 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Awatpr0 válasza:
49%

Próbálj meg másképp állni a dolgokhoz először is. Ne a saját nyomorúságosra gondolj, hanem a megoldásra, hogy mit lehet tenni? Közelítsd meg másképp azt, hogy pszichiátrián vagy.

Egyébként írsz egy ilyen kérdést így hogy várod el, hogy segítsünk? Írd le a történetedet, ebből semmit nem tudunk meg rólad. Miért vagy ott?

Nyilván normális..mint ahogy az is aki vakon születik és pocsékul érzi magát emiatt, és arra gondol milyen jó lehet azoknak akik látnak. Vagy nincs fél karja, hát milyen sz*r neki. De van aki nem elégszik meg ezzel, nem gondol arra, hogy milyen szerencsétlen és ad értelmet az életének

ma 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Öngyilkossági kísérletem volt, nem volt muszáj befeküdni, de beleegyeztem a kezelesbe, súlyos depresziom van. Nem rossz hely, csak fáj, hogy így kisiklott az életem.
ma 15:16
 4/8 Awatpr0 válasza:
41%

Én várom a választ attól aki lepontozott, mert ő tudja az igazi kulcsot a megoldásra és ő fog neked igazán segíteni, szóval várjunk...


Egyébként köszi hogy ezt megosztottad, írhatok privát üzenetet, hogy kicsit belelássak a problémádba és hátha valamiféle vigasszal/megoldással tudok szolgálni?

ma 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen 🙂
ma 16:01
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

mi meg idekint rohadunk és még dolgozunk is, az mennyivel jobb?

ne nézd ennyire negatívan, csak most szükséged van egy kis időre hogy helyre jöjj aztán már te is idekint rohadhatsz velünk :)

ma 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Előbb-utóbb kiengednek, aztán pöröghetsz tovább.
ma 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Jobbulást
ma 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!