Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már hogy megpróbáltál...

Volt már hogy megpróbáltál véget vetni az életednek?

Figyelt kérdés

Változott azóta a hozzáállásod?

Sok éve foglalkoztat ez a dolog nyilván rosszabb időszakokban még rosszabb.

Elfog ez valaha múlni?

Azt érzem hogy én nem várok semmit az életemtől már, nem azért mert olyan sokat éltem hanem azért mert egyszerűen nem vagyok képes magamért tenni.

Mindig van egy de..

Félek az emberektől, félek hogy hibázok, a kellemetlen helyzetektől.

Ezért inkább nem is csinálok semmit, nem fogok bele semmibe.

Nincs munkám, a családom nagyrészt csak akkor keres ha kell valamit segíteni, barataim nem nagyon vannak aki van nyilvan eli a sajat eletet es jol is teszi.

A paromnak is konnyebb lenne nelkulem, csak nyug vagyok "elkell tartani" bar o ezt sohasem mondja, nem erdemlem meg ot, sokkal jobbat erdemelne nalam.

Nem sajnaltatni szeretnem magam mert szerintem nincs mit, mindenrol en tehetek ahogyan az eletem alakult.

Egyszeruen nem latom azt hogy valaha ez megvaltozna, nem erdemlem meg az eletet sem.



ma 10:02
 1/7 Awatpr0 válasza:
51%

Beszéljetek erről a pároddal. Meg javaslom egy pszichológus felkeresését, általában valamilyen szinten segít. Nekem pl. Már egy alkalom is segített, mondjuk az 2 óra volt.

Az öngyilkosságot úgy próbáltam, hogy megpróbáltam halálra inni magam 1-2x. Meg kisebb koromban úgy megfulladni, hogy takarót raktam a fejemre, és h minél kevesebb levegőm legyen, így elaludni xd Persze ilyenkor nem tudja magát megölni az ember, ahogy kevesebb levegője van, diktálja az élet ösztön, hogy vedd le a takarót a fejedről

ma 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Volt már hogy beszéltünk erről ő támogat/támogatna mindenben mindig csak en vagyok egy életképtelen egyén.

Nem szeretném ezzel terhelni van elég gondja enélkül is.

Pszichológushoz jártam 1éve vannak jobb pillanatok az en eletemben is de mindig visszajutok ugyanoda.

És nagyon sokba kerül egy pszichológus ha azt akarja az ember hogy figyeljen is rá és segitsen. Ezzel megint nem terhelném a párom.

Őszintén már nem akarok jobban lenni sem mert akkor sem vagyok képes semmire és mindig ugyanaz a vége.

ma 10:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam meg, de már évek óta gondolkozok a biztos technikán. Csak még nem jöttem rá mi lehet az. Egyébként már megtettem volna. Már ott tartok, hogy már teljesen gyakorlatiasan gondolkodok vele kapcsolatban. Már nem érzelmi hullámvölgyek vannak, hanem az tény, hogy nem akarok élni, és ha találok fix eredménnyel járó megoldást, ami tuti nem mehet félre, akkor hajrá. Na jó, azért némi bátorság-probléma is van a dologban. De főként az, hogy félek a végén félmegoldás lesz belőle, és még rosszabbul járok.
ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
52%

Igen, többször is de ne sikerült...

Az óta is tervezem a biztos siker módszert keresve. Nekem nincs szükségem erre a nyomorult életre amit más barmok úgy féltenek, rettegnek, hogy el jön a halál. Szerintem semmi jó nincs az életben....

ma 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Ha megtalálnám a tökéletes megoldást, ahonnan nincs visszaút, megtenném.

Viszont a vonat alá nem megyek, attól irtózom, az önakasztástól szintén.

Így nehéz.

ma 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
3-as vagyok. Korábban én is azt mondtam a vonat alá nem, mert nem akarnám a mozdonyvezetőt tönkre tenni lelkileg. De már ez sem érdekel. Már csak attól félek, hogy rosszul ugrok és csak 1-2 végtagot levág.
ma 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hasonló helyzetben voltam, mint te. Az élettarsam eleinte támogató volt, aztán hirtelen kirakott a lakásából. Jóbol mondom ne legyél olyan biztos abban hogy az élettarsad ne fog magadra hagyni.
ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!