Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet úgy kívánni a kábítószer...

Lehet úgy kívánni a kábítószert hogy még nem próbálta az ember?

Figyelt kérdés

Valamiért sokszor voltam irigy azokra az ismerőseimre akik cuccoztak, én akkor kihátráltam ebből, de mégis úgy érzem magam mint aki kimaradt valamiből.


Mindig ha csinálok valamit és jól esik, mondjuk nézek egy sorozatot eszembe jut hogy aki éppen megtömi az orrát sokkal jobban érzi magát mint én.


Ahogy szabó győző is mondta a herkót nem múlja felül az sem ha most dominikán 5 csajjal napozna. Pedig már mióta leszokott.


Múltkór azt álmodtam hogy kóláztam és valami fenomenális volt.


A leggyengébbet mondjuk próbáltam, ami már legális németországban is, de az annyira nem jött be.


Csak elég addiktív személy vagyok, attól félek hogy ha jó lenne akkor nem lenne vissza út. Inni szeretek, technikailag alkoholista vagyok mert lelkiismeretfurdalásom van ha nem iszok. De mivel csak szellemi a függőség, időszakossá válik. Ha besokalok és már eluralkodik rajtam abba tudom hagyni. Idén is volt 5 hónap hogy nem ittam. Ez a 3. ciklus.


De nem tudom hogy másnál is tud e működni. Igazából van hogy fekszem az ágyban és azon gondolkozok valamivel fel lehetne dobni az estét.


Az orgazmus is megtenné de azt nem lehet ismételni napjában többször :D


Mondjuk az is visszatart hogy csak ilyen felütött szarokat lehet kapni, illetve anyagilag is érezhető lenne gondolom.


Gondoltam hogy a hobbyjaimmal elterelem a figyelmem de szerintem azok drágábbak mint a kábi.


Ti vagytok/voltatok így? Mi az ami visszatart titeket?

Remélem nem törlik a kérdést, próbáltam nem használni a szavakat, de tényleg sokat segítene ha találnék egy látásmódot ami megváltoztatja a véleményemet.



tegnap 23:55
 1/4 Awatpr0 válasza:
24%

'herkót nem múlja felül az sem ha most dominikán 5 csajjal napozna'


Aha az első pár alkalom maximum, de az elsőt semmi nem fogja felűlmúlni. Utána mint minden drognál jönne a "uhh de jó volt, akkor toljunk egy kicsikét többet, már nem üt annyira".

Több drogot is kipróbáltam, és hála istennek hogy nem szoktam rá. Oké a fűre egy jó ideig, de a "komolyabbakra" gondolok. Hálás vagyok mert(tudom ez hulyen hangzik) jó társaságban voltam, nem engedtuk egymást rászokni, figyeltunk egymásra). De hogy rá fogsz e szokni vagy sem, ha kipróbálod ezt nem te döntöd el, szerintem társaságfüggő, ezért sem javaslom senkinek a kipróbálását. Van egyébként egy elég érdekes dokumentumfilm a drogokról Netflixen: Hogyan irányítsd az elmédet címmel, érdemes megnézni. Svájcban már orvosi célra is használják pl. A gombát vagy az LSD-t, persze mikro dózisban. Segít a depresszió leküzdésében, valakinek a nagyon durva migrénjét(alig volt migrénmentes pillanat az életében) sikerült enyhíteni. Orvosi/kutatási célra használni szerintem még egy lépcsőfok lehet a mentális betegségek leküzdésére

ma 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én gólyatáborban csak lestem, hogy a többiek milyen lazák, mennyire tudják élvezni a számomra megbotránkoztató feladatokat. Gondoltam, hogy biztos bennem van a hiba, majd bepiálok én is és laza leszek, mint ők. A bepiálás sikerült, rosszul is lettem annak rendje és módja szerint, de laza nem. Hát így lehet kívánni kipróbálás előtt a kábszert.
ma 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Én is így voltam vele. Láttam, ahogy mások csinálják (filmekben, élőben) és már attól sóvárogtam. A tűre is hamar rászoktam, ilyen módon. Amúgy nem csak az első pár alkalom jó. Persze, hamar kialakul a tolerancia, ezért is kell növelni a dózist, de kb ugyanazt adja végig, csak egyre többet vesz el. Én 6 évig nyomtam. Jelenleg 1 éve vagyok tiszta.
ma 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem egyrészt meséket kergetsz, amire a legjobb gyógyír, ha valaki megírja a valóságot. Ezer meg egy ilyen oldal van, ez már nem a 70es évek, hogy kísérletezni keg találgatni kelljen.



Igen, az addikció nem légüres térben keletkezik.


Általában az emberek úgy kezdik, hogy az életük elviselhetetlen, a hagyományos gyógyászat nem tud rá mit adni, és így elkezdenek keresni valamit.


Van aki a boldogságot kergeti mint te, van aki tompítaná magát. A szer a problémát nem fogja megoldani, viszont van olyan, hogy ront rajta.



Én próbáltam pár dolgot már, nem fogok pálcát törni a fejed felett, de a józan ítélőképeséget nem kéne eldobni. Nézz utánna megbízható forrásból pontosan mi az, mit csinál, mi a kockázat, mivel lehet esetleg szennyezett stb.


Ha már mindenképp csinálni fogsz valamit, akkor válassz valami olyat, ami kicsit kevésbé káros, és olyan módon, ami a lehető legbiztonságosabb.

ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!