Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa vagy escitil? Kinek...

Scippa vagy escitil? Kinek melyik milyen volt?

Figyelt kérdés

Próbálta már valaki a scippát vagy az escitilt?

Mi a különbség köztük?

Orvos szorongásra javasolta mindkettőt. Nem tudom melyiknek lenne kevesebb mellékhatása.



szept. 17. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanaz a hatóanyag, csak más a gyàrtó. Nem szabadna különbségnek lennie köztük, szóval nem igazàn értelmes a kérdésed.
szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ahogy az 1-es írta, teljesen ugyanaz a 2.


Nem hogy nem szabad, nincs is különbség köztük. Gyógyszereknél a hatóanyag a lényeg, a gyógyszer elnevezése csupán gyártói "fantázianév".

szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De, némi eltérés megengedett pl a hatóanyag mennyiségben meg vivőanyagban, azért írtam. De gyakorlatilag ugyanaz a kettő.
szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van akinek az egyik jó a másik nem? Van akinek az egyiknek több mellékhatása van?
szept. 17. 20:41
 5/10 anonim ***** válasza:
99%, hogy pontosan ugyanúgy reagálnál mindkettőre.
szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De az orvosodat sem értem, gyakrolatilag a választás illuzióját adta csak neked.
szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van olyan, aki szedte valamelyiket és jó volt?
tegnap 13:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilván van olyan.
tegnap 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudtok tapasztalatot mondani, hogy milyen volt?
tegnap 14:00
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Ez mindenkinél más. Ki kell próbálni, ha úgy érzi kell neki az ember, és csak úgy fog kiderülni. Példának okáért amit én próbáltam gyógyszert teljesen mást irtak róla, mint ahogy rám hatott. Az hogy kinek melyik lesz a jó az teljesen relatív, ha úgy érzed számodra megéri a próbát tegyél vele, ha nem éri meg neked a kockázatot ne szedj antidepresszánst, és ezt nem rosszból mondom tényleg, csak teljesen egyénfüggő kire hogy hat az antidepi.
tegnap 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!