Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyakran a múltbéli események...

Gyakran a múltbéli események hiányoznak és visszamennék az időben mert hiányzik a régi sok emlék. Ez baj?

Figyelt kérdés

Nektek is szokott olyan lenni hogy gyakran a múltbéli események hiányoznak és visszamennétek az időben?


Gyakran gondolok arra hogy milyen jó idő volt a 2000-es évek. Régi emlékek sokszor előjönnek és ilyenkor szomorúság tölt el.

Vannak olyanok hogy egy dologról 20 éves emlék/ történet jut eszembe és flashbackjeim vannak.



Mostanában elég sokszor jön elő az ilyen fajta visszaemlékezések.


Ez mitől lehet? Illetve ez ugye nem mentális baj?



szept. 15. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Mostanában én is olyanokra gondolok, hogy szívesen időutaznék a gyerekkoromba és újra élném, de is mostani ismereteim tudatában. Foglalkoztat, hogy mit csinálnék másképp, mit ugyanúgy. Azt hittem, egyedül vagyok ezzel. Nem hinném, hogy komoly mentális baj, legalábbis amíg téged nem zavar, nem kerülsz nagyon a hatása alà, addig nem hinném, hogy gond
szept. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Eleinte esténként gondoltam bele magam bizonyos szituációkba,mit tehettem volna másképp. Szerintem teljesen normális dolog, míg meg tudod különböztetni a valóságtól.

Például.: Mennyire jó volt az a nap,mikor strandra mentünk,ott volt a Juli néni aki a lángost csinálta

Ismét elmégy strandra, és keresed a Juli nénit a lángososnál,de ő már egyértelműen eltávozott közülünk..

szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!