Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óvodába lehet sok év múlva is...

Óvodába lehet sok év múlva is visszamenni látogatóba?

Figyelt kérdés
2004-ben ballagtam és akkor mondták, hogy várnak minket a kerítésnél de konkrétan, hogy bemenni és látogatni őket nem tudom. Úgy visszamennék egyszer csak megnézni, hogy mik változtak, milyen új tanárok vannak ott. Persze nem a vírusidő alatt, hanem általában kérdezem. Meg a régi iskolámba is visszamennék nézelődni. Mennyire szokták ezt engedni régi diákoknak? Van itt olyan aki pár év múlva visszament látogatni régi óvodáját, általános iskoláját? :) Természetesen akkor gondoltam, ha vége lesz ennek a pandémiának, maszkviselésnek stb.

2021. jan. 8. 18:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy igen látogattunk akkor a kerítéseknél és olyan vicces volt :D...amúgy ilyenkor kéne előre telefonálni, vagy valami? Vagy csak egyszerűen bemenni? :D
2021. jan. 8. 18:43
 2/13 PSPETI ***** válasza:
19%
:D
2021. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat légyszi...

2.ha semmi hasznosat nem tudsz írni inkább ne írj, mert én normális választ vártam volna...

2021. jan. 8. 18:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet; de szerintem jobb, ha telefonálsz előtte
2021. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4.sejtettem :)

amúgy senki nem lesz már a régiek közül igaz?

olyan rég volt :D...bár a hely ismerős lesz.

2021. jan. 8. 18:48
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
2004 az nem volt olyan rég. Én mégkorábban ballagtam óvodából, és még többmindenkit megtaláltam onnan. Az óvónénicsapat fele még ott volt az egész óvodából.
2021. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
*tehát ez most csak egy példa volt, nem tuti hogy nálatok is így van.
2021. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6.ennek örülök :D

jó ezt olvasni.

szerintem az én ovimban a régi csapat már nincs ott legalábbis gondolom, de kitudja :)

bár felismerni nem hiszem hogy fognak, hisz eléggé megváltoztam, de sok idős néni szomszédból felismert pedig picikoromban látott utoljára :D

2021. jan. 8. 21:29
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
:D :D
2021. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha önkénteskedést vállalnál, rendszeresen bejárhatnál, nem csak egy körülnézés erejéig. ;-)
2021. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!