Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Intravénás droghasználatról...

Intravénás droghasználatról végleg leállni?

Figyelt kérdés
Hétvégén 1 év tisztaság után ismét belőttem magam (kóla, spuri). Már hat éve képtelen vagyok leállni. Mit csinálok rosszul? Másoknak miért sikerül? Nekem miért nem?

szept. 3. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
A leszokásnak része a visszaesés egyrészt. Másfelől lehet, hogy hiányzik valami az életedből. Leállni a szerről önmagában nem elég, valamit változtatni kell. Továbba szükség van hitre. Az abban való erős hitre, hogy az élet szer nélkül is jó, sőt, még jobb is. Ezeken felül érdemes lecserélni a baráti tarsaságot is. Üdv, egy 13 év füvezésből szabadult ember.
szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvosi segítség nélkül nehezebb, ott adnak leszokáshoz szükséges gyogydz.
szept. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
miért döntöttél így egy év távlatában?
szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elkezdtem újra gyógyszerezni (xanax), aztán valahogy jött magától. Nyilván, az utóbbi időben csak aktív szerhasználók társaságát kerestem, így előbb utóbb várható volt, hogy ez lesz. Azt hittem már jól vagyok meg minden, de tévedtem. Aki egyszer kipróbálja, az soha nem fogja tudni elfelejti, aztán elég egy egyetlen rossz döntés...
szept. 4. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem lehet, de megutálni meg lehet. Ezért írtam amúgy az eslő hozzászólásomban, hogy a baráti társaságot le kell cserélni.
szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom, nyálas romantikus sztorinak hangzik de nekem úgy sikerült nem visszaesni, hogy megismerkedtem egy lánnyal aki később a feleségem és a gyerekeim anyja lett. 2008-ban kb 1,5 éve már letettem az intravénás heroint. Igazából nem a leszokás volt nehéz mert azt a rehabon hyógyszeres kezeléssel megtámogatják, a nehéz az, hogy ne szokj vissza. Akkor már úgy voltam vele, hogy nem bírom ki tovább ezt a sivár világot, vissza fogok szokni a heroinra mégha az életembe is kerül. Ekkor találkoztam vele. Azóta is jól megvagyunk mostmár 16 éve, heroin nélkül. Célt és értelmet adott az életemnek.
szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!