Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj hogyha gondolati szinten...

Baj hogyha gondolati szinten felizgat annak a gondolta hogy valakinek a pucér, testén kívüli idegszálait simogatnám, fogdosnám esetleg még finoman rángatnám is?

Figyelt kérdés
Nem troll kérdés. Persze nyilván nem akarnám és nem is tudnám ezt megvalósítani a való életben viszont már sokszor eljátszottam a gondolattal. Ez lenne a szadizmus tetőfoka, amikor csak egy cseppnyi érintéssel is földöntúli fájdalmat tudnék okozni valakinek. Viszont egyben rendkívül intim és személyes dolog is lenne. Vagy esetleg csinálhatnánk egymásnak is. Ti mit gondoltok erről?

szept. 3. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Te k**va beteg vagy b+
szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én benne lennék. 26N
szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan szempontból érdekes, hogy úgy vagy szadista hogy nem akarsz "kárt" okozni a másikban, csak "ártalmatlan" fájdalmat akarsz okozni. Azért tettem őket idézőjelbe mert a károkozás olyan mint ha a subot tárgyiasítanám, a fájdalom pedig kib.szott szar annak, aki elszenvedi :D

De míg pl. egy durva fenekelésnek látható nyomai vannak (vagy akár a konkrét kínzásnak, aki éppen arra izgul) te ha jól értem nem okoznál ezzel semmit, pusztán az izgat ha a másiknak fáj.

Szerintem ezt a fajta szadizmust a legkönnyebb megélni, szóval ha nem is idegrángatással, de más módon szerintem találsz rá párt. Például a köröm alá szúrt tű is eszméletlenül tud fájni, de semmilyen komolyabb sérüléshez nem vezet, de láttam már olyat is hogy a sub ki volt kötözve az ágyhoz, a lábfejein befőttes gumik voltak, amiket megfeszített, majd elengedett a domináns fél. Lehet hogy ha túltolják meglesz a nyoma egy kicsit, de ez sem okoz sérülést, cserébe piszkosul csíp. Szóval ha csak ilyesmi fantáziáid vagy vágyaid vannak, az szerintem nem baj. Vannak akik konkrétan testi sértésre izgulnak fel, azt már sokkal nagyobb problémának látom.

szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gabor49 ***** válasza:
52%
ha lany vagy én benne lennék 50/f
szept. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!