Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Újra mániás lennék? Jelentkezt...

Újra mániás lennék? Jelentkeztem egy főiskolai szakképzésre, fel is vettek. Most még ram tort a depresszió,hogy úgysem bírom megcsinálni a betegségem miatt, pedig nagyon szeretném. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bipoláriskent nehéz az életem, nagy stigma kezdjük ott. Most valamiért behu lyultem és jelentkeztem egy főiskolai szakképzésre és felvettek. Azóta rosszul vagyok, hol ideges vagyok, hol örülök neki. Teljesen kitoltam magammal, eddig nyugis napjaim voltak. Most tiszta stresszben élek. Szerintem vissza mondom, de közben meg úgy szerettem volna. Ez a betegség annyi mindent elvett tőlem, karriert , saját családot ,most ezt is. Napok óta nehezen alszok, valószínűleg mániás szakaszba léptem. Lemondjam a szakképzést?

szept. 1. 14:18
A kérdező szavazást indított:
Igen, mondd le
Ne mondd le
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ne mondd le, először menj el pszichológushoz.
szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Felvettek, akkor menj. Hátha kizökkent pozitív iranyba. Ha nem fog menni, akkor legfeljebb majd befagyasztod (ha lesz rá lehetőséged).

+pszichológus


Kitartást! 🤗

szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Irány a doki, ha mániás fázisba lépsz, változtatni kell a gyógyszereden, te is tudod. Minél többet késlekedsz, annál rosszabb lesz.

Jobbulást, és sok sikert!

szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés? Történik valami olyasmi ami a mostaninál rosszabb helyzetbe hoz ha netán nem sikerül elvégezni ? Vagy ha netán nem tetszik a kepzes és abbahagyod ? Semmi. Ne görcsölj rá a témára. Úgy menj be , hogy ha sikerül megcsinalom az Oké. Hanem az is Oké. Keresek mást. Előbb utóbb találok valami szakmát, állást, vegzettseget ami érdekelhet. CSAK LAZÁN
szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyebkent én egy nehéz egyetemi szakon végeztem. Közel 10 éve dolgozom benne lassan , egy kis karrier feléhez már. De meguntam, váltani akarok. Jól keresek, biztos melóm lenne vele. De egy cseppet sem érdekel, lazàn kezelem. Ha engem nem érdekel ez, akkor te ne görcsölj azon, hogy neten pár hónapot rászànsz, hogy megy-e. Ha megy az ok, ha nem az is az. Keresel mást
szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Karrier fèle *
szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ösztöndíjas felsőfokú szakképzés ezért alá kell írni, hogyha nm végzed el akkor vissza kell fizetni. Aludtam rá és inkább kihagyom. Vannak végzettségeim. Csak ez vmi új lett volna. Lenyugodtam. Ez évente 2-3szor jön elő/pici mánia/ szóval a dokim tud róla, vettem be plusz rivot és aludtam sokat. Inkább a nyugalmat választom. :)
szept. 2. 07:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!