Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy hete nem tudok normálisan...

Egy hete nem tudok normálisan aludni. Valaki tipp?

Figyelt kérdés
Vagy forgolódom órákan keresztül, vagy ha el is alszom, akkor is felkelek hajnalban. Kipróbáltam már Datif PC-t, Melatonint, Magnéziumot, egyik sem használt. Sose voltak gondjaim az alvással és ezért nem is értem miért történik. Sokszor elalvás előtt már stresszelek, hogy megint nem fogok tudni aludni, ami csak nehezít a dolgon

szept. 1. 07:24
 1/4 anonim válasza:

Hát nekem rejtélyes okokból 2 naponta megy az alvás. Írattam fel altatót, de annyira nem érzek tőle semmit, hogy cukorka is lehetne. Mondjuk biztos forrásból tudom, hogy egyre több a hamisítvány a gyógyszertárakban.



Én ilyenkor könyveket olvasgatok, tanulok, chat gpt-vel beszélgetek és dolgozom

szept. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Sajnos CBD olaj se segített nekem semmit. Se a stressz elleni gyógynövény, és még fáj is tőle a köldököm. CBD olajtól a savam jön fel.Ezek a gyógynövények meg a melatonin hormon túlzottan nem szoktak segíteni.


Elvileg a betegségekből való felépüléshez barátok kellenek és szerető család. Traumák feldolgozása pszichológussal.


Azért vannak nagyon jó gyógynövények is csak azoknak húzós az ára vagy be van tiltva magyarországon.

szept. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meleg van. Nyisd ki az ablakot éjszaka. Nekem segített.
szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:

A meleg is belejátszik. Nem stresszes mostanában az életed? Minden stressz hatására kortizolt termel a mellékvese,a kortizol pedig nem engedi érvényesülni a melatonin alváshormont.

Olvasgass a cirkadián ritmusról és ne hagyd figyelmen kívül az ott szerzett ismereteket.

szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!