Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerettem élni,de mostanra...

Szerettem élni,de mostanra annyira erős a világnak jobb lesz nélkülem érzés, hogy meg akarok halni. Nem tudok a démonjaimmal együtt élni. Mindent károsnák érzek, mindentől fóbiám van. Hogy lehetne így élni?

Figyelt kérdés
A legszörnyűbb, hogy mindezt úgy , hogy van 3 csodás gyerekem, akiket imádok. De a démonjaim őrükt erősek😭😭😭
aug. 26. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál már?
aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

Bocs, nem akartam rosszat.


- 2-es démon -

aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Menni kell az orvoshoz gyorsan!


A gyerekeidnek szükségük van rád! És amúgy a világnak is.


Ismeretlenül is ölellek.

aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ilyem amyara hohy lenne szükségük? Mindenben a veszélyt látom. En magam kikészulok magamtól nekik milyen lehrt😭😭
aug. 26. 22:33
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

RÀD van szükségük, akármilyen is vagy, vagy akármilyennek is tartod magad.

Anya csak egy van, nekik is.

aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bármilyen anya vagy, abból csak egy van. Rád van szükségük. Önértékelési problémáid lehetnek - súlyosak -. Keress fel pszichológust minél előbb. Van értleme élni! Nem vagy egyedül.

Krízisben hívd a Lelki Segélyt a 116-123-as telefonszámon.

aug. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Magánéleted milyen? Mármint a párkapcsolati?
aug. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat kéne most pihenned!
aug. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na állítsad le a démonjaidat. Ki kell ebből valahogyan kecmeregni!


Mit teszel érte, hogy ne így érezz? A világban meg kell tanulnunk élni és átadni a tudást a gyerekeinknek.

A szeretet a legjobb út erre, úgyhogy maradj. Elmúlik a depresssziód és újra tudsz rájuk koncentrálni.

Csak legyél tevékeny, akkor ki tudsz jönni ebből!

aug. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Járok pszichológushoz. Jó, de mindig visszaesek. Mit teszek? Pörgök. Amíg nem állok le, addig nem gondolkozok. Elfáradtam. Minden káros anyagtól fóbiam van. Panikrohamok. Nem ilyen anya kell a gyerekeknej. Ejszaka alvas helyett sírok. Engem.swnki se szerwt. Ferj van havu egyszer jon haza egy hetre. Rossz csaladi hátterből menekultem , anyam megalázott apam bantott.

Nem jó nekem semmi az eletben. Gyerekeimet perste szeretem értük tartottam ki. De mindig azr erzem nekik jobb lesz ha nem hátráltatom a fóbiáimmal.

aug. 27. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!