Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Agorafobiam súlyosbodott...

Agorafobiam súlyosbodott volna? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
13 kezelnek pánikbetegséggel, agora és szociális fóbiával, hol jobb hol rosszabb. Az elmúlt hónapokban már az udvaron sem tudok megmaradni. Szó szerint a pánik mellett fizikai rosszullét kap el, amint bemegyek a lakásba elmúlik.

#pánikbetegség #terápia #Agorafóba #Generalizalt szorongás #Nem meghatározott depressziós epizód
aug. 25. 13:19
 1/7 A kérdező kommentje:
13 éve*
aug. 25. 13:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is hasonlóan vagyok, ettől az abnormális melegtől.
aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezen mi a kérdés? Ha eddig nem voltál ennyire rosszul az udvaron, de mostmár igen akkor rosszabbodott. Vagy tényleg nem értem, hogy mit kéne nekünk ezen megválaszolni. Meg ha kezelnek azért nem kéne ennyire rossz állapotban lenned.
aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kezelés nélkül olyan szinten voltam, hogy már a lakásból sem mertem kimenni. Reménykedem, hogy időszakos csak és nem kell újra terápiára járnom, gyógyszeres kezelést kapok, viszont perpillanat nagyon nagyon nem szeretnék hetente több a pszichológusnál ülni.
aug. 25. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat de most se mersz kimenni a lakásból.
aug. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.


"... viszont perpillanat nagyon nagyon nem szeretnék hetente több a pszichológusnál ülni."


Hetente több órát?


2.


Milyen gyógyszert szedsz?

aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Gyógyszer nevét nem írom le, mert akkor sokan belekötnek. Antidepresszáns.

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy valahogy tudok tágítani szenvedés nélkül a komfortzónámon?


A lakásból kimenetelt úgy értem, hogy dolgozni sem tudtam sem vásárolni, szó szerint be voltam zárva.

aug. 26. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!