Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bent tarthatnak pszichiátrián?

Bent tarthatnak pszichiátrián?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már hónapok óta gondolkozok azon, hogy állami ellátás után nézek, nincs pénzem magán pszichológusra, pszichiáterre. Amatőr öndiagnózisom tüneteim alapján régóta fennálló depresszió, és viszonylag gyakori öngyilkossági gondolatok. Szerintem szinte lehetetlen, hogy ez fizikai méreteket vegyen (mármint sosem próbálnám megölni magam), de szeretném kezeltetni magam, szeretnék dolgozni a dolgaimon. Igazából eléggé túlegyszerűsítettem ezt az egészet, de szerintem a szakemberek jobban ki tudják bogozni, mint én. Szegedi vagyok, őszintén szólva azt sem tudom, hogy hogyan kezdjem, és véletlenül sem szeretném, ha benttartanának, sok a dolgom.

Első sorban a kérdésem, hogy szerintetek ha bemegyek és elmondom, hogy vannak öngyilkossággal kapcsolatos gondolataim (igazából kiskorom óta), benttarthatnak-e akarom ellenére? Úgy, hogy szerintem maga az önbántalmazás veszélye nem áll fent. Illetve Ha valaki esetleg tudná, hogy Szegeden hogy megy a betegfelvétel-ellátás, hálás lennék, ha segítene. Köszönöm a válaszokat! (Elmúltam 18)



aug. 22. 19:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
22%
nem riasztás, csak légy tisztában ezekkel. ismerőst még a detoxikálóban is visszaverték az ajtóból kérdés nélkül mikor túl hamar akart onnan távozni
aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%
A zárton a túlgyógyszerezést én is tapasztaltam, de három nap után nyíltra tettek. Ott is kötelező volt maradnom, nem mehettem el csak úgy, de voltak normális terápiák, sokkal kevesebb gyógyszer, az teljesen normális volt.
aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
84%

Amíg beszámítható vagy nem tartatnak bent akaratod ellenére.

Az már más, hogy szuicid gondolatokkal beszámítható vagy-e.

aug. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!