Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek ebben az esetben,...

Mit tehetek ebben az esetben, mentalis kivizsgálás, adhd?

Figyelt kérdés

A körzeti pszichológus részletes kivizsgálásra küldött, mert azt gyanítja hogy autizmusom van es esetleg adhd-m.

Mire sorra kerültem beleástam magam a témába, be kell valljam azonban meglepett a feltevése, de rájöttem, hogy stimmel sok minden, es “boldog” voltam, hogy kezdek érteni dolgokat!

Mert legalabb tudom, hogy mi a baj!

Mikor bekerültem a “szakemberhez” 2 nő fogadott, akiknek ezt elmondtam es az egyik közülük kiborult, hogy az a körzetis milyen elhamarkodottan beszél stb es kezdett előadást tartani nekem az adhd ről h pedig lehet az es nem autizmus es abszolút nem viselkedett szakemberhez méltón. Nagyon csalódott voltam, úgy tűnt a szakember hulyebb mint én, tehát nem stabil nincs önuralma azt gyanítom hogy érintett a betegségben, mert csomó könyvet írt az aztizmusról, ezt meggogglaztam róla a neten, meg mielőtt talalkoztunk volna, tehat h ő maga is autista, arra gondolok.

Most meg folytatják a kivizsgálást digitalis postan küldenek nekem kerdeseket, pl hogy szerintem en hova sorolnám a diagnózisom, h adhd vagy autizmus?

En ezek utan mar nem mertem elmondani mit gondolok, mert arra gondolok, hogy provokálnak es azt válaszoltam, hogy meg nem sikerult elmélyüljek a témában de majd döntsék el ők, mert ők az expertek, erra azt írták, hogy varjak a gondolataim. Mondtam h inkabb nem szeretnék a szimptómaimon vitázni mert nehéz ez.

Mert gondolom vitazni akarnak velem, h en mondok egy diagnózist hogy ők direkt megvétózzák, vagy provokalnak mert úgy gondoljak h mindenkeppen nekem szimpatikus a diagnózis, nem értem mit akarnak tőlem?

Miert akarjak hogy en tegyek magamra diagnózist, ha a masiknak nem tetszett elejétől ez?


aug. 16. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
A válasz emailedben linkeld be nekik ezt a kérdésedet. Azt is tedd hozzá, hogy milyen iskolákat végeztél és hogy nincs közte sajnos az orvosi, de szívesen válaszolsz nekik xy témakörben, ha segítség kell.
aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Több iskolát végeztem, aminek az orvosihoz is köze van. Erről nem volt alkalman beszélni de azt említettem, hogy több diplomám van.

Attól még lehetek beteg!

aug. 16. 16:50
 3/10 A kérdező kommentje:
Tényleg én kell segítsem őket ebben es mi van ha visszás érzéssel fogadják ezt es csak provokálnak
aug. 16. 16:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor is ragaszkodhatsz ahhoz, hogy mindenki maradjon a kompetenciájánál, a beteg panaszkodik, az orvos diagnosztizál. Ne aggódj az érzéseik miatt, aki provokál, az nyilván fel van készülve arra, hogy választ is kap rá.
aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ok, kösz, akkor jól válaszoltam nekik?
aug. 16. 17:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Jól, ha bármit válaszoltál.
aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megírtam mit válaszoltam
aug. 16. 17:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél egy normális kivizsgálást, tudok ajánlani privátban jó helyet.
aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gungasam ***** válasza:
Véleményem szerint minden ember valamilyen mértékben autista. Nyilván a legtöbben olyan csekély mértékben amely zavarba hozhatja a szakembereket. Az olyan ember aki semmilyen mértékben nem autista az a másik véglet betegségében szenved amelynek biztosan van neve is...Az egészséges emberben egyensúly van a "bezárkózás" és a "nyíltság" közt.
szept. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez minden ember kisse skizofren es kissé nárci és kissé depressziós, a sor folytatódhat
szept. 9. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!