Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami tipp hogy hogyan...

Valami tipp hogy hogyan lehetne ezt jobbá/elviselhetőbbé tenni? Mennyire esélyes hogy diliházba kerülök?(nem troll kérdés)

Figyelt kérdés
Kiskoromban kipécéztek, a családban is átéltem egyet s mást, vannak traumáim, mostanra pedig (közel 17 évesen) őrültnek tartom magam. 1 nem bírom a gyereksírást, minden egyes alkalommal amikor hallom úgy érzem bekattanok, mint a gonoszok a filmekben, ködös lesz az agyam és egyszerre nevethetnékem és sírhatnékom támad 2 már a kisgyerekek látványa is ezt idézi elő bennem és egyre rosszabb, egyszerre gyilkos és öngyilkos gondolataim lesznek amiket már le sem merek írni, boldogsággal és megelégedettséggel tölt el ha a fantáziámban megölöm a gyerekeket 3 késeket és szikéket gyűjtök és időnként elképzelem milyen lenne embert vágni velük. 4 pár év óta sokmindent tönkretettem, ajtó üvege a lakásban, több telefon, kisebb berendezési tárgyak, időnként ha kiadom az indulataimat akkor hörgök, vonaglok/verem valamibe a fejem vagy egyéb fájdalmat okozok magamnak mert az kiszorítja a gondolatokat. De mostmár inkább csendben tűrök. Azt megtanultam hogyan játtszam meg mások előtt a normális embert és csináljak mindent úgy ahogy mások akarják, legalábbis általában sikerül. Légyszi ne ítéljetek, abból már kaptam eleget, az érdekelne hogyan lehetne ezeket a gondolatokat legalább elviselhetőbbé tenni.

aug. 11. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Könyörögve kérlek, fordulj mielőbb pszichiáterhez!
aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez már a rosszulét egy olyan foka, ami ön és közveszélyes, mindenképpen fordulj egy pszichiáterhez.


A leírtak alapján van valamiféle lelki traumád, ehhez nagy valószínűséggel valami súlyosabb mentális betegség is társul. Viszont ezek többféleképpen kezelhetőek, szakszerű segítséggel. Jelenleg nagyon rosszak az életkörülményeid, rosszul érzed magad és ennek nem kell így lennie. Ahhoz hogy ez változzon ne félj segítséget kérni! Kitartást!

aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs is olyan hogy diliház.
aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Azt pszichiátriának hívják és sztem tök jó hely. Én legalábbis mindig szeretek bent lenni. Kijönni szar.
aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van diliház és nem úgy hívják, hogy pszichiátria. Az a neve, hogy pszichiátriai otthon.
aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszeres kezelés mindenképpen és egy jó terápia ahol tényleg őszintén elmondod ezeket a gondolatokat
aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!