Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen probléma tünetei...

Milyen probléma tünetei lehetnek ezek? Orvoshoz kellene fordulni?

Figyelt kérdés

Két hete nagyon megfáztam. Lehet, hogy vírus volt, ez már nem derül ki. Néhány nap alatt elmúlt, gyógyszert nem szedtem rá. Azóta viszont nagyon fura a "fejem".


Vannak ilyen néhány másodperces kihagyásaim, amolyan teljes dezorientáltság. Sokszor kihagy a koncentrációm, nem tudok rendesen figyelni a dolgokra. Eszembe jut valami, majd egy perc múlva elfelejtem mit akartam. A közérzetem borzasztó és a hangulatom is nagyon nyomott, indokolatlanul elfog a szomorúság. Rosszul is alszom nagyon. Előfordult, hogy szédülni kezdtem. (Eddig velem ilyen nem nagyon volt)


Ehhez jön, hogy rendszeresen elkezd zsibbadni a kezem és az ajkam. (Igen, most ahogy leírom nekem is vicces de tényleg ez vanxd)


Mitől lehet ez? Lehet köze a betegséghez? Orvoshoz kellene ezzel fordulni, vagy várni még hátha elmúlik?


Köszönöm a segítségeteket!



aug. 8. 23:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és 30 éves férfi vagyok. Ez lemaradt. Nem tudom számít exd
aug. 8. 23:43
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Covid utáni "agyköd" vagy simán neurológiai károsodás.

Neurológushoz menj!

aug. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%

Menj futni,zuhsnyozz utana a meregteleniteshez.


A koncentraciozavar,alvasproblema,hangulat ,szedules mind a felhalmozodott mereganyagokra utal. Tapasztalatbol irom.

aug. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!