Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mellkasi nyomás napok óta?

Mellkasi nyomás napok óta?

Figyelt kérdés

Kegyetlen mód hátba szúrtak. Valaki akit szerettem, és nem gondoltam róla. Elárult. Egy hete nagyjából. Azóta erős mellkasi nyomást érzek. Levegőt is mintha kicsit rosszabbul kapnék. Nehezebben bírom a mozgást, mintha nem jutnék elég levegőhöz

Normális ez? Gondolom a kettő összefügg, de nem lesz maradandó? Esetleg orvoshoz ne menjek? Nem lehet hogy valami komoly baj van?



aug. 8. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
stresszelsz ,szorongsz?
aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább szomatika, mint szerbi baj, de ha rosszulléteid is vannak, csináltass a biztonság kedvéért egy EKG-t, ha nem múlik el.
aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szervi baj-t akartam írni, elnézést
aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én stressztől úgy összegörnyedtem hogy azt hittem infarktusom van, úgyhogy a lelkiállapot is tud okozni ilyen tüneteket (pl. pánikroham), szóval a 2-nek van igaza, inkább szomatika, fizikai tünetképzés ha így jobban tetszik, valaki hajlamosabb rá.
aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!