Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csak éjszaka jön rám...

Miért csak éjszaka jön rám nagyon a mellkasi nyomás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mellkasi nyomással küzdök már régóta, kardiológus látott (nem egy!!!), amelyekből 2x volt terheléses EKG is. Az összes alkalommal az orvosok szervi problémát kizárták, az utolsó alkalommal az orvos elmondottak alapján refluxra gyanakodik. Ez volt júniusban amikor az utolsó kardiológusi vizsgálatom megtörtént (terheléses EKG most nem volt).

A reflux más tünetét nem tapasztalom magamon, nem ég a gyomrom vagy a nyelőcsövem, nem büfögök, nincs rossz száj ízem, semmi. Az éjszakai alvás es a napom utolsó étkezése, ami a vacsorám 3 óra is van közte. Nekem csak egyetlen problémám van, éjszaka elviselhetetlenül nyom a mellkasom!!! Így nem váltottam ki akkor júniusban egyből a gyógyszert, ami refluxra felirt.

Most váltottam ki, egy hete szedem a refluxra kiváltott gyógyszert (Ludea) de sajnos nem tapasztalok változást.

A problémám az,hogy csak éjszaka jön rám a hirtelen mellkasi nyomás. Minden, de minden éjszaka 1 óra körül felriadok hogy nyom a mellkasom. Ez több tüntettel is társul,van hogy remegek,kocognak a fogaim,izzadok,elkell mennem nagy wc-re,majd ki ugrik a szívem a helyéről,ha meg mérem a vérnyomásom akkor az magas, ilyenkor nem találom a helyem, semmi nem tudja elvonni a figyelmemet. Ez van hogy tart negyed óráig, de volt hogy több órán át is tartott.



Vajon miért éjszaka jön csak rám?? Már nagyon rég óta nem aludtam végig az éjszakát!!!

Hogyan, hová tovább?


Köszönöm ha el olvastad,és a segítséget!


2023. szept. 18. 02:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán fekvő helyzetben kialakul vmi szó szerinti mellkasi nyomódás. Hülyeség-e ez vagy sem, velem vmi ilyesmi van, nekem ritmuszavart okoz ez.
2023. szept. 18. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
24 órás vérnyomás és Holter vizsgálat? Ezek megvoltak?
2023. szept. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!