Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig működhet a kapcsolat...

Meddig működhet a kapcsolat egy borderline emberrel? A vége tényleg mindig szakítás?

Figyelt kérdés
aug. 6. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Akar sokaig is mehet a huzavona, szeret-nem szeret, se vele - se nelkule musor. De miert tenned ezt magaddal? A vege nemcsakhogy szakitas, de szamodra esetleg pszichiatria. True story.
aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Menekülj, jó gyorsan, jó messzire! Rá fogsz menni, ő meg éli vígan életét, mint aki jól végezte dolgát. Fuss, rohanj!
aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan borderes ismerősöm aki evek óta házas, de olyat is ismerek aki nem tud hosszú távú kapcsolatot kialakitani. Gondolom különböző súlyosságú az allapotuk. Én mondjuk inkább kihagynam.
aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

#2

Mondjuk ok se vigan elik az eletuket, mocskosul szenvednek. Ha ez barkit vigasztal... De keves borderes tud ebbol kijonni, nem erdemes idot vesztegetni egy ilyen kapcsolatra.

aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Dehogy szenvednek! Önsajnáltatnak de azt látványosan.
aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

LOL, én annyira "sajnáltatom" magam, hogy gyakorlatilag mindenki elől titkolom,mennyire szarul vagyok hetek óta,elszigetelem magam mindenkitől,mert tudom,mennyire "jó" társaság lehetek mostanában....


Egyébként tényleg betege válogatja, lehet,hogy az illető amúgy teljesen jól funkcionál, mert annyira nem rossz a helyzet, vagy jár/járt pszichoterápiába, és kezelni tudja.Nekem is volt egy páréves jó időszakom, párkapcsolattal (mázlimra kifogtam egy hisztis, abúzív férfit, na, vele sokkal hamarabb szakítanom kellett volna).

aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5

Olyan is van, de azert messze nem csak onsajnaltatas.


#6

Hat ez az,hogy raadasul, akiket "kifogsz", azok is labilisak igy vagy ugy, es nem tesz jot ez az egesz a borderes felnek sem.

aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha te is az vagy, akkor esetleg. :D Menekülj, amig teheted.
aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!