Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrén vagyok és néha...

Skizofrén vagyok és néha látom az ördögöd és állandóan gyötörnek kép hallucinációk amit már megszoktam. Van itt olyan skizofrén aki látta már az ördögöt?

Figyelt kérdés
Már kipróbáltam az összes gyógyszert, de az ördög nem tágít, már megis tértem, de én ugy gondolom hogy azért nem tud az atya segíteni rajtam mert, hogy ez a betegség gyógyítható legyen elkéne pusztítani végleg a sátánt, de még nem jött el az ideje

júl. 31. 14:53
 1/8 A kérdező kommentje:
ha nagyon gyötörnek a hallucination elmondok egy imát és az segít
júl. 31. 14:54
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Van egy skizo ismerősöm, aki szintén látta a gonoszt, mert a gonosz nagyon sokszor a skizofrénián keresztül támad.


A gyógyszereket és a katolikus egyház segítségét egyszerre kell használni.


Keress fel egy katolikus papot ÉS egy pszichiátert!

júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Valojaban nem letezik az ordog. Ezt az emberiseg teremtette meg a sajat kepzeletevel, a kollektiv tudattalan archetipikus energiait, asztrallenyeit lathatod. Erdekes betegseg a skizofrenia, regen kulonleges samani kepessegkent tekintettek ra.
júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Hármas, ne vezesd félre, van épp elég baja! Nagyon ártalmas, amit csinálsz!


A gonosz legnagyobb gonoszsága, hogy elhiteti, hogy nem létezik. Pl veled is. Így azt csinál, amit akar, hiszen "nem létezik". Úgyhogy ezt sürgősen fejezd be.

júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

4 Nem vagyok katolikus es a zsidosaghoz tobb kozom van. Mondjuk naluk is van Satan, de ezek mind metaforak. A vallasok = a primitiv emberek es nepek spiritualitasa.

Tehat nekem ne osztogass parancsokat, nem fogok a babonas spiritualitasodban hinni, a magam utjat jarom... most is kibujt beloled a kereszteny elfogadas es tolerancia.

aug. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem se létezik az ördög. Én se vagyok hívő. Ettől még tiszteletben tartom a hitedet.

Függetlenül a hitedtől, vagy az ördög állítólagos létezésétől, a skizofréniában tapasztalt hallucinációk nem valósak, hanem a betegség okozza őket. Emiatt talán nyugodtabb lehetsz. Ha tudod, hogy nem valós, amit látsz, jobban érzed majd magad. Valamint szedj gyógyszert, attól ezek el fognak múlni.

aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Erről a pszichiátereddel beszélj, itt senki sem fog tudni segíteni.


Az egészség kategóriából meg eltakarodhatnának azok, akik bàrmilyen természetfeletti bullshitben hisznek és itt osztják az észt. Magatokat nyugodtan csapjátok be, de beteg emberekkel ne játsszatok!

aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
7-es: Igazad van, mert még jobban megijesztik a kérdezőt. Fokozzák a rettegését.
aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!