Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyszer mellett is előjöhet...

Gyógyszer mellett is előjöhet a betegség?

Figyelt kérdés
Napok óta azt érzem mintha térne vissza a szorongás a testembe :( Fej zsibbadást érzek meg viszketek olyan furcsa dolgok ezek nehéz elmagyarázni. 3 évig semmi bajom nem volt gyógyszer mellett. Nagyon félek, hogy előjön újra a pánikbetegség. Gyógyszer mellett is előjöhet? Mi lehet a megoldás? Csak nem emelni kell az adagot? Én meg most akartam volna csökkenteni a gyógyszert és aztán lassan elhagyni de így már nem merem.
júl. 31. 13:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem kell abbahagyni, a fogyással másképp kell foglalkozni.
júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
11-es na és hogyan tudnék lefogyni ha egyszer a gyógyszer nem engedi :(
júl. 31. 14:49
 13/23 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem engedi, ha kevesebbet eszel, akkor szükségképpen fogysz. Maga a gyógyszer nem képez zsírt rajtad. Az étvágyat fokozhatja, hát annak ellen kell állni, illetve többet mozogni, az még az étvágyat is csökkenti, meg a depressziót is. Esetleg kipróbálhattok az orvossal egy 6. gyógyszert.
júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
13 as de már 3 éve nem fogyok egy dekát se ez hogy lehet? Pedig dolgoztam is sokat mozogtam de akkor se tudtam fogyni.
júl. 31. 15:01
 15/23 A kérdező kommentje:
Hatodik gyógyszert megpróbálni attól félek a legjobban. Mikor ez is milyen nehezen vált be több mint fél év kellett neki.
júl. 31. 15:03
 16/23 anonim ***** válasza:
Csak nem fogysz, vagy hízol is? Az egy másik rovat, de érdemes kiszámolni a napi kalóriát, és olyan 1600-zal már lehet fogyni, a luxuskalóriákat csökkentve, sok zöldséggel. Mit szoktál enni? Plusz heti 3-6 legalább egyórás mozgás. Azt szoktál?
júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
16 os én vegyesen mindent megeszek gyümölcsöket is zöldséget is de azt nem sokat. Húst is eszek meg sajnos édességet is :(
júl. 31. 15:18
 18/23 anonim ***** válasza:
Hát bizony a határozott édességcsökkentés a megoldás, idetartoznak a péksütemények is. Én akkor sokkolódtam, hogy mi mindent eszem meg, mikor elkezdtem sütni, fogtam a receptet, hogy mondjuk 30 deka liszt, 25 deka cukor, 20 deka vaj, plusz az egyebek - úristen, ezt eszem meg? Mennyi édességet eszel? És több zöldség kell, mert egyrészt eltelít, amúgy is hasznos, és az emésztés szempontjából az jól felpörgeti, elősegíti, hogy másnap reggel a mérleg kevesebbet mutasson. Nekem ez válik be, nem gyógyszer miatti, hanem amúgy is fogyásra: napi fél kiló zöldség-gyümölcs, édesség csak keserűcsoki néha, kenyér alig, hús mehet, és napi 1-2 óra séta (vagy más, de én mást nem tudok).
júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Pl milyen zöldség? Az uborkát imádom meg a paradicsomot. Az étcsokoládét nem szeretem :( akkor inkább gyümölcsöt eszek helyette az is édes. Kenyeret nem sokat eszem meg mostanában rozs cipót szoktam venni fehér kenyér helyett.
júl. 31. 15:44
 20/23 anonim ***** válasza:
Neked van nyálad? Nem vagy kiszáradva a gyógyszertől? Csak kiváncsiságból kérdem. Fogyásnál meg kezdj el sétálni.
júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!