Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék ebben az esetben?

Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy érzem egyre inkább itat át engem a depresszió. De fogalmam sincs miért. Ezen a nyáron lettek barátaim (idáig nem igen voltak) de most mindenki nyaral és nem tudok programot szervezni velük. Próbáltam dolgokat, rajzolni, festeni, sportolni, tanulni. De még így sem jobb a helyzet. A sírás küszöbén vagyok, de sírni nem nagyon tudnék. Emellett félek hogy visszatérhet az önbántalmazó dolgaim is amit meg végképp nem szeretnék. Unatkozom, de ha csinánok valamit akkor is. Olyan mintha semmihez nem lenne kedvem, de mégis mindenhez is van.Aztán meg úgy érzem tök üres vagyok és így elpárolognak belőlem az érzelmek És nem tudom hogy miért. Mit csinálok rosszul? Mit tehetnék hogy ne legyek rossz hangulatban?

júl. 30. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Bátor dolog, hogy kiírtad ezt. Szükséged van most valakire, akivel beszélhetnél. Ha nem sok időre mentek a barátaid, akkor oké. Ha sok időre, akkor ajánlom keress fel pszichológust, vagy valakit akinek ki tudnád önteni az érzéseidet.

Ha bármikor az önbántalmazás szélén állsz, kérlek keresd fel a Lelki Segélyt (116-123), vagy 24 év alatt a Kék Vonalat (116-111), de a weboldalukon bizonyos időben chatelhetsz is velük.

Kitartást. :)

júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálsz addig új embereket megismerni? Elmegy vele az idő, lehet új barátok is jönnek.
júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!