Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik pszichoterápiás osztály...

Melyik pszichoterápiás osztály a legjobb? Sote, Tündérhegy, Thalassa-ház, vagy másik?

Figyelt kérdés
Véleményeket, tapasztalatokat szívesen olvasok, lehetőleg frisseket

júl. 29. 18:26
A kérdező szavazást indított:
Sote
Tündérhegy
Thalassa-ház
Egyéb
14 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
A Tündérhegy régen jó volt. Most már a gyógyszerezésről szól.
júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
SOTE-t ajánlom.
júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Egyik sem, csoportterapian hallottam kb. mindegyikrol. Bemesz, eros szabaly itt-ott, hol laza, majd kijossz, es ugyanott tartasz.
júl. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Tündérhegyet nem ajánlom, családtagom volt ott évekkel ezelőtt, túlgyógyszerezték, félrediagnosztizálták. Visszatekintve úgy látja, hogy bár szüksége volt befekvős terápiára, nagyon sokat ártott is az ottani kezelés. Fásult, kiégett, fűnek-fának borderline diagnózist adó orvosok dolgoztak ott akkoriban.

A SOTE-t összehasonlíthatatlanul jobbnak élte meg.

júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#4 A SOTE is nagyon hasonló ehhez, ha nő vagy 99%, hogy fogsz kapni ott borderline diagnózist, akár az vagy akár nem. Én ott csak rosszabbul lettem.
júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jelentkezés után mennyi idő az első interjú Sote-n? És aztán az első befekvés? Elutasítják valakinek a jelentkezését?
júl. 31. 10:14
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Megnézted már a weboldalukat?

[link]

júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Persze, a tapasztalataitok érdekelnek
aug. 1. 09:25
 9/16 A kérdező kommentje:
Ma (aug. 1-jén) azt mondták, szeptemberben jelentkezhetek először, és a novemberi csoportba tudok bekerülni. A Tündérhegyre ebben az esetben érdemes megpróbálni jelentkezni, ott van rá esély, hogy előbb bekerüljek?
aug. 1. 09:26
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h bekerülnél. De nem ajánlom. Ahogy más is írta, úgy az én ismerősömet is túlgyógyszerezték.
aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!