Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki antipszihotikumot szed,...

Aki antipszihotikumot szed, milyen mellékhatást, (hatásokat) vett észre magán ?

Figyelt kérdés
júl. 27. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég durván tönkretett és még finoman fogalmaztam.
júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Az antipszichotikumok nuklearis bombak. Ugy kepzeld, hogyha nem tudjak mi a gond de hallucinal vagy egyeb, manias, hangokat hall, kapcsoljuk le az egesz agyat - alszik vagy zombi, mondjuk dozistol meg fajtatol fugg, de 90%-uk ilyen


Egy kivetel volt amit kivontak, a latuda/Lurasidone. Annak szinte semmi hatasa nem volt mint antipszicho. Altato hatas sem, minimalis hizas, es minimalis egyeb hagyomanyos antipszichotikum mellekhatasokkal, az egyik legtoleralhatobb gyogyszer volt antipszihotikum. Elnyerte a masodik legritkabb antipsz.-t ami nem/aligha okozott elhizast, QTc megnyulast es altato hatast, stb. De maradt valamennyi mellekhatas persze mint pl. extrapiramidalis mellekhatas, stb... de quetiapine meg ilyenekhez kepest ez brutal jo (lett/lenne).

júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%
Nem hogy csinálnál inkább egy jó spanglit az ilyen drogok helyett -.-
júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hízás, fáradékonyság, dekoncentráltsàg./kventiax. De pl a risperiodontol folyt a nyàlam uhh nm volt jó nah arra az időszakra se emlékszem rendesen. Magyarán a memóriát is rombolják ezek a gyógyszerek. De memóriát is lehet és kell javítani, hízásra is több megoldás van, ja és kólàra raszoktam szóval kb senki se mondja meg hogy miket szedek. Én már ezt elfogadtam, inkább a gyógyszerek mint a kezeletlen betegség.
júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 3 félét is szedek és semmilyen mellékhatást nem tapasztalok
júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!