Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék ezen változtatni?

Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Észrevettem, hogy feszült leszek, ha idegenekkel vagy olyan emberekkel beszélgetek, akiket nem ismerek igazán. Sokszor szédülök és ilyenkor nehezebben is koncentrálok, gondolom a stressz miatt.

Mi lehet ennek az alap oka? Nagyon szeretnék ezen változtatni, hogy mindenkivel természetes legyek. Tippek stb?


Köszönöm, ha válaszoltok.



júl. 26. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagy hozzá szokva.

De egyébbként lehetnek különböző mentális betegségnek a tünetei is.


Régebben nekem is volt ilyen.

Én úgy győztem le ,hogy elkezdtem edzeni ,mint harcművészetett ,mint súlyokkal ill saját testsúlyal.Ettől lett egy alapvető önbizalmam.

Ezek mellett olvastam könyveket ,ami megadta az alapvető műveltséget ,amit beszélgetéseknél tudok felhozni.Ha nem szeretsz olvasni akkor a pop kultúrális dolgokkal legyél tisztábban ,mint animék,star wars,netflix,disney+on lévő sorozatokkal,youtube videósokkal stb.


Elkezdtem egy idő után emberek közé járni ,mint bulizni disco,egyébb szórakozó helyekre.

És ott számtalan sok ismerősre tettem szert.

júl. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!