Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a vèlemènyetek erröl?

Mi a vèlemènyetek erröl?

Figyelt kérdés
Már egy kis ideje (ma van 1 ève), hogy a szüleim veszekednek ,2 hèt ès a kutyáimtol is meg kell váljak ,meg egy ember miatt aki folyton zavar ezèrt nagy bennem a feszünltsèg ,szorongok , volt pánik rohamom ès ezèrt vagdosom magam , ès èn ezt nem bírom így , van valami javaslatotok?

júl. 26. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
macskagyoker tea vagy citromfu tea
júl. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi a vèlemènyetek erröl?

macskagyoker tea vagy citromfu tea



Érdekes vélemény :D

júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%

Egyél ételeket jól megfűszerezve ,mert ez boldogság,örömet okoz.

Hallgas relax zenéket.

Mosolyogj sokat és neves.

Próbálj pozitívan gondolkodni.

júl. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nagyon sajnálom. Nekem is volt pánikrohamom, tudom milyen rossz. Én a szorongásom miatt először pszichológushoz jártam, aki pszichiáterhez küldött. Most szedek gyógyszert, azóta nincs pánikroham. Neked is el kéne menni, mert ha vagdosod magad, akkor baj van. Segítségre van szükséged minél hamarabb.
júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
71%
Hallgass zenét és találj valami hobbit. Egyél csokit.
júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
menj biciklizni
júl. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már egy kis ideje (ma van 1 ève), hogy a szüleim veszekednek - Mit tehetsz? Gondolom, nem sokat, esetleg kérd meg őket, hogy csak finoman tegyék, és ha lehet, ne előtted.


2 hèt ès a kutyáimtol is meg kell váljak - megtörtént?


egy ember miatt aki folyton zavar - Ki az? Mivel és hogyan zavar? Ki tud még erről? Hogy kerülheted el? Miért kell elfogadnod és tűrnöd, hogy zavarjon?


nagy bennem a feszünltsèg ,szorongok , volt pánik rohamom ès ezèrt vagdosom magam , ès èn ezt nem bírom így , van valami javaslatotok?


Magadat ne bántsd, kérj segítséget!

aug. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kutya: Igen meg váltam 2 kutyáról az egyik csak úgy hogy haza mentem ès nem volt ott


A zavaró ember: nem szeretnèm meg osztani ki az de nem tudom el kerülni ès csak az önkàrositás segít írtam fel egy csomó gyógyszert minden szarságot de nem segít igazábol csak olyan mintha nem lennèk tudatomnál egy kicsit de nem hosszú ideig volt hogy túl sokat szedtembe ès korházba mentem ott írtak fel erösebb gyógyszert ès az óta azt használom de semmi változás

aug. 26. 08:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!