Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Escitaloprám citaloprám...

Escitaloprám citaloprám gyógyszer szorongásra, nektek segített?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szorongáson, pánikon segített valakinek SSRI gyógyszer? Melyik gyógyszer? Mennyi ideig kellett szedni? Az elején felerősítette a tüneteket ? Kell hozzá az elején benzodiazepin?



júl. 24. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Tudok segíteni. Irtam
júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen. Scippa. Kb egy evig. Nem. 2 hetig szedtem az elejen rivortilt.


Ja de nem szorongason panikon segitett, hanem depresszion. Ez egy antidepresszans, nem panikra adjak.

júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
2-es: Minek írsz ha amúgy full tájékozatlan vagy? Escitalopram egy SSRI ami ugyan antidepresszánsok csoportjába tartozik, de elsődlegesen alkalmazandó mindenféle szorongásos zavar (beleértve a pánikot is) esetén is hosszútávon.
júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

#3

Hat ja, mondjuk nekem volt hogy antipszichotikumot akartak adni a szorongasra, szoval keverik ezek a mergeket rendesen... Attol meg az eszcitalopram az egy antidepresszans eredetileg.

júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jól meggyőzted magadat, hogy végülis nem mondtàl nagy baromságot. Az antipszichotikumok nincsenek szorongásra törzskönyvezve ( max felirja az orvos kínjàban mivel van szorongásoldó hatasuk is), az antidepresszánsok pedig igen.
júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5

Hat figyelj,en hajlando vagyok tanulni. Hol talalom ezeket a bizonyos torzskonyveket?


Az jo (lenne), ha nem vaktaban lovoldzgetnenek a pszichiaterek.

júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem minden antidepinek van szorongásoldó hatása, viszont én is kaptam kis dózisú antipszihotikumot szorongásra.
júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#5

Akkor sehol?

júl. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bazgmeg:

[link]

keress rá a gyógyszerekre, mindegyiknek a hivatalos tájékoztatójában le van írva, hogy mire van törzskönyvezve.

júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van am egy stilusod... Anyukaddal b+olj.
júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!