Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ettől beteg leszek?

Ettől beteg leszek?

Figyelt kérdés
Kutyát voltunk sétáltatni anyámmal és a kolléganőjével és ültünk a padon és anyámmal kolléganője ahogy hangosan beezélt véletlenül leköpte a karomat bepánikoltam de nem jöttünk fel utána hanem most de addigra már eltűnt a köpes de megmostam kezemet és a karomat tüsfördővel de a köpéstől nem leszek beteg?

júl. 19. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

De az leszel.

De már az vagy,agybeteg

júl. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell engem lenézni...
júl. 19. 20:07
 3/11 anonim válasza:
100%
Nyugi. Ha nincs sérülés a kezeden ott, akkor gyakorlatilag semmi esély a fertőzésre. Pont ez a lényege a hámnak hogy megvédje a szervezetet a fertőzésektől.
júl. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem nincs ott semmi csak azt furcsállom hogy eltűnt miután felértünk..
júl. 19. 20:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csókolózás hogy megy????....
júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól leszel beteg, hogy ilyeneken fantáziálsz.
júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem fantáziálok egyszerűen csak aggódok a betegségek miatt. 5-ös mostanában nem csókolóztam hogy jön ez ide?
júl. 19. 20:50
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha nem érted, hogy jön ide, akkor jobb is, ha nem csókolózol. Egyebekről már nem is beszélve...
júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A csókolózástól nem leszek beteg mert valószínűleg egx igényes emberrel csinálnám.
júl. 19. 22:06
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az igényes és a koszos ember szájában fajtára is, de kb számra is ugyanannyi baktérium van. Ahogy a tiszta embernek is lehet fertőző betegsége (köhög, lázas, stb)..
júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!