Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mehetek iskolába holnap ettől...

Mehetek iskolába holnap ettől még? Nem leszek mégjobban beteg?

Figyelt kérdés
Tisztára náthás vagyok ma, tegnap még elég levert is voltam ma az már nem. De durva náthám van, folyamatosan folyik az orrom. Más gondom nincs, de nem lesz csak nagyobb bajom attól ha reggel így felszállok a buszra amin tömegnyomor van, majd elmegyek iskolába? Nem baj ha ilyen náthával elmegyek emberek közé?
2017. szept. 14. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne menj iskolába, mert rosszabbul leszel!
2017. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még csak most fog beindulni, holnapra még rosszabbul leszel. Ha elmész otthonról, véged lesz.

Az meg a másik, hogy fertőző betegen nem kéne közösségbe menni, hacsak nem akarod szándékosan megfertőzni a fél iskolát meg a buszon utazókat.

2017. szept. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-2 napot maradj otthon, jobb most az egyforma hőmérséklet, és persze nem fertőzöd el az egész osztályt.
2017. szept. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én el mentem iskolába és még bántam. A legyengült immunrendszerem miatt még több szart össze szedtem és már több mint egy hete fájó gyomorral hányingerrel szenvedek. Csütörtökön kezdődött iskolába már nem mentem azon héten. Kövi hét hétfőn már igen. Azt a napot ki bírtam. Kedden haza hoztak de délutánra jól voltam úgyhogy szerdán megint mentem. Egészen szombat délutánig jól voltam aztán megint hányinger hasfájás azóta is. Enni nem bírok mert szarabbul vagyok csak. Nem vagyok képes ki gyógyulni teljesen.
2017. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!