Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha össze vagytok törve lelkile...

Ha össze vagytok törve lelkileg, hogyan próbáljátok meg átvészelni?

Figyelt kérdés
júl. 15. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Unicum.
júl. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha segít az hogy beszélgetsz róla valakivel akkor keress valakit, ha olyat nem tudsz akit személyesen is ismersz itt gyakorin is tudsz találni rá alkalmas személyt, viszont ha nem akarsz teljesen ismeretlen embernek ezzekről beszélni pszichológus is segíthet.
júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetes a problémarol masnak, illetve remény, hogy kesöbb jobb lesz. Sok szaron atmentem mar, tudom, hogy mindig jobb lesz, barmilyen szar is a szitu aktualisan.
júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Adok magamnak időt, teret a feldolgozáshoz, megoldáshoz.

Kisírom magam, ordítok a párnába, ha úgy van tombolok egyet bicózással.

... és újra chill állapot.

júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy könyvben olvastam: légy olyan negatív amilyen csak tudsz (ne másokkal - sírj, tombolj, stb.) utána minden jobb lesz.
júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért vagy összertörve?
júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Napokig csak sírtam és aludtam, enni is csak úgy ettem, hogy konkrét tesom tukmálta rám a kaját de az se kellett nagyon😕 aztan legjobb baratnommel voktam sokat, segitett, hogy 100x is átbeszélhettem vele a témát stb.. aztan naprol napra egyre jobb lett
aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!