Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy komolyabb betegségnél,...

Egy komolyabb betegségnél, pl.: tüdőgyulladás de lehet szó akár egy egyszerű megfázásról, számítna gyógyulás során bármit is az ember mentális állapota?

Figyelt kérdés
Hallottam már ezt-azt a témával kapcsolatban viszont még mindig nem látom tisztán a dolgokat, szeretnék rá tényleges választ kapni

júl. 14. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:

A kérdésed hitbeli, ezért nincs jó válasz rá, pontosabban a válasz a valaszadó hitbeli rendszerétől függ. Ha hiszel benne, van, ha nem hiszel benne, mert olyan racionális, ateista, tudományos vagy, akkor inkább hiszel a véletlenben, mint bármilyen statisztikának.


Szerintem van, és szerintem egyre több ember is hiszi és tudja, hogy van köze a kettőnek egymáshoz, de ez meg az én hitrendszeremtől függ.

júl. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!