Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tüdőgyulladás után minden...

Tüdőgyulladás után minden reggel megkeményedett takony keletkezik az orromban és miután kifújom vissza tudok szívni egy kis sárgás néha picit véres gennyet az orromból, mi lehet?

Figyelt kérdés
a tüdőgyuszi alatt (ha az volt) is rengeteg gennyet köptem fel, minden színűt és sokat köhögtem főleg reggel, de ezek már 1-2 hónapja elmúltak. szedtem antibiotikumot is az elején de az nem használt (napi 3, 2 hétig). aggódok
júl. 5. 07:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Alapvetően ez egy kisebb fajta náhának tűnne, ha csak reggel van így és nincs más panaszod pl nehéz légzés, mellkasi fájdalom, láz, diszkomfort. De ha aggódsz, és nem vagy jól, akkor menj le házidokihoz legalább, hallgasson rá a tüdődre.
júl. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A slejm az nem genny. Az istenert, a gennynek semmi koze ehhez a valadekhoz. Tudogyulladast meg te nem tudsz diagnosztizalni.
júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!