Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet elfogadni, hogy...

Hogyan lehet elfogadni, hogy soha nem lesz barátnőm, vagy bármilyen szexuális kapcsolatom nőkkel? Leginkább olyantól szeretnék választ kapni, aki hasonló helyzetben van és sikerült elfogadnia ezt.

Figyelt kérdés
Már elég régóta próbálom elfogadni, de amikor bárhol meglátok egy szerelmes párt kézen fogva, vagy ahogyan pl. csókolóznak, valamiért extrém rosszkedv kap el és az élettől is elmegy a kedvem. Sokszor gondolkoztam már öngyilkosságon, egyszer majdnem sikerült, de a részletekbe itt nem mennék bele. Próbálom másban keresni a boldogságot, de valamiért még mindig vágyom arra, hogy például milyen jó érzés lenne egy lányt megölelni, holott tisztában vagyok vele, hogy esélytelen. Valahogy nem lehet kiölni, hogy ne vonzódjak a nőkhöz egyáltalán? De azt azért leírná valaki, hogy kb. milyen érzés, mikor szeretve vagy egy nő által? Nem önsajnáltatásból írom ezt ki, mielőtt félreértés lenne belőle, csak valahol kíváncsi lennék, hogy más mit gondol erről. Barátaimnak nem beszélek erről, mert kiröhögnének, így a Ti véleményetekre, vagy gondolataitokra lennék kíváncsi.

júl. 10. 08:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
10.: Pontosan, szó szerint véve arra válaszoltam, ami a vastag betűs kérdésben fel lett téve. Bár amit leírtam, a magánynak egy egészen más állapota, mint amiben a kérdező él, ám nem zárom ki, hogy talál a válaszomban valamilyen hasznosítható elemet. Sajnálom, hogy nem tudok többet segíteni számára.
júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
26%
Hát igen, cuppogások azok vannak!
júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A szociális szorongás kezelhető, kovid után rengetegen küzdenek vele. Nekem is lett szorongásom kovid után, de nem szociális, hanem más alapú, de eszem ágában sincs belenyugodni, minden nap küzdök ellene, mert olyan rövid az élet, és nem vagyok hajlandó azt idegeskedve leélni.


Próbálj nyitni mások felé, esetleg barátokkal többet eljarni, és akkor talán találkozol valakivel.

júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ezt nem sose gondolja arra hogy véget vetsz az életednek!! Dettó szóról szóra ugyanúgy vagyok 3 próbálkozásom volt eddig és semmi, a személyiségemet utálják meg hát ugye 18 éves létemre nem vagyok magas (165cm) a hasonló magasságban lévő csajok sem akarnak mind egy 180 centis állatot akarnak aki még sminkeli is magát, szóval eléggé el lett cseszve a társkeresés a különböző ideológiai nézetek miatt is meg az elvárások is.

Mit csinálj, fektess a jövődbe fejleszd magadat, olvas sokat játsz játékokkal és gondolj arra hogy akiket most nyalva falva falva látod őket azoknak nem kell 1 év és szétmennek, (általában a nő az aki a kapcsolat szakítását kezdeményezi). Ha nem gond bevágok ide egy sztorit: van egy volt lány osztálytársam és ő most neki van egy kapcsolata ami fél éves az instagrammon nagyon a szerelem hatása alatt van és a srác is, egyszer beszéltünk ugye a párkeresési nehézségről és énis azokat írtam le amit most te, (kivétel az öngyilkosság) és azt írta hogy a szerelmet sose add fel mert a szerelem örökké fog tartani, na most egy átlagos kapcsolatra a 18-20 éves korosztáyban nem tart tovább mint 2 év elöbb utóbb szétfognak menni, hidd el az ilyen emberek nem fognak holtuk napjáig együtt maradni a szerelem ennél mocskosabb dolog

ott szúr meg ahol tud de egy gondolat nyugtasson: akik most kapcsolatban vannak azoknak lesz még 3 kapcsolatuk. DE! mire felnőnek addigra tiszta roncsok lesznek lelkileg és betegek de te aki letudta győzni ezt az undorító csalóka érzést mint pl majd te is le fogod, sikeres ember leszel. Sikeresebb mint ők

júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!